کد خبر: 1004035 A

زرآبادی خبرداد:

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از شناسایی ۱۴ خودرو با پلاک مخدوش شده برای تردد غیرمجاز در ساعات محدودیت های کرونایی از سوی دوربین های نظارتی در قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شیما زرآبادی‌پور با اعلام این خبر گفت: در طرح محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح که از یکم آذرماه در حال اجرا است، پلاک‌های مخدوش خودروهای متخلف علاوه بر پلیس، از سوی دوربین های نظارتی ثبت و شناسایی می‌شوند.

سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری ادامه داد: بر این اساس تاکنون علاوه بر سایر خودروهای متخلف، تصاویر ۱۴ پلاک مخدوش و مخفی‌شده به وسیله دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک ثبت شده است.

زرآبادی پور حوزه مدیریت شهری قزوین اضافه کرد: در ادامه‌ این روند و پس از ارسال اطلاعات به پلیس راهور، پلیس تصاویر یاد شده را با بانک اطلاعاتی خود تطبیق می‌دهد که نتیجه آن شناسایی فرد خاطی و اعمال قانون است.

وی با بیان اینکه این که محدودیت های تردد خودرو با هدف کاهش میزان شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود، اظهار امیدواری کرد با مشارکت و همراهی شهروندان، اقدامات یاد شده موثر واقع شود.

۹۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، ۳۰ دستگاه دوربین‌های ثبت تخلف سرعت و ۶ دستگاه دوربین ثبت عبور از چراغ‌قرمز در سطح شهر قزوین نصب‌ و فعال است.

حمل و نقل حمل و نقل و ترافیک شهرداری خودرو دوربین شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر