کد خبر: 1001008 A

فرماندار آوج اعلام کرد:

فرماندار شهرستان آوج گفت: ۱۵ واحد صنفی در این شهرستان به دلیل کم توجهی نسبت به رعایت محدودیت‌های کرونایی اعلام شده تذکر کتبی گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی اظهار کرد: در این مدت همچنین ۱۰ واحد صنفی نیز برای رعایت محدودیت های کرونایی جدید تذکر شفاهی گرفتند.

فرماندار آوج با بیان اینکه ۲ تیم بازرسی به شکل روزانه از اصناف این شهرستان بازدید می کنند، یادآور شد: از ابتدای اجرای محدودیت‌های کرونایی جدید از اول آذر ماه تاکنون ۷۰ واحد صنفی در شهرستان آوج مورد بازرسی قرار گرفته اند.

علیرضایی با بیان اینکه تلاش می‌شود تا با تذکر زبانی و کتبی واحدهای کم توجه، محدودیت ها را اجرا کنند و پلمب در مرحله آخر قرار دارد، گفت: براساس بررسی‌های به عمل آمده و بازدیدهای میدانی انجام شده، ۹۸ درصد کسبه و شهروندان آوجی در اجرا و رعایت محدودیت‌های کرونایی جدید مشارکت و همراهی لازم را داشته اند.

وی همچنین از صدور ۶۰ فقره مجوز تردد خودرو برای خودروهای مدیران این شهرستان به جهت ضرور حضور در ادارات و رسیدگی به امور مردم و پلاک های غیربومی که تردد آنها به آوج ضرورت دارد، خبر داد.

این مسئول ادامه داد: در صدور مجوزهای تردد سخت گیری و حساسیت بالایی وجود دارد و مجوز تردد با استعلام های لازم فقط برای آن دسته از افراد که تردد و سفرشان ضرورت دارد، صادر می شود.

شهرستان آوج به مرکزیت شهری به همین نام با ۲ بخش مرکزی و آبگرم در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.

استان قزوین خودرو فرماندار صنفی آوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر