کد خبر: 1000434 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان خبرداد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از ثبت‌نام ۴۶۶ فعال و شاغل عرصه های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای استان قزوین برای دریافت تسهیلات مورد نیاز در سامانه تحفه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد حسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: تسهیلات حمایتی به کسب و کارها و مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه‌ای طبق برش استانی اختصاص داده شده است و چگونگی این تخصیص در شیوه‌نامه‌ها و کاربرگ‌های معاونت‌ها، سازمان سینمایی و مرکز رسانه‌های دیجیتال آمده و بر روی سامانه تحفه بارگذاری شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان ادامه داد: ناشران، مؤسسات قرآنی، ناشران دیجیتال، کسب و کارهای فضای مجازی، تماشاخانه ها، گروه های تئاتر، آموزشگاه های آزاد هنری، استودیوهای صدابرداری، شرکت های تهیه و تولید آثار صوتی ،گالری های هنری، خانه های مد و لباس، موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری، رسانه ها (روزنامه ها، فصلنامه‌ها، دوفصلنامه‌ها، سالنامه‌ها)، کانون های آگهی و تبلیغات شامل این تسهیلات خواهند بود.

اسماعیلی افزود: فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای ثبت نام کرده در استان قزوین در سامانه یاد شده، درخواست ۴۵ میلیارد ریال تسهیلات کرده اند.

وی یادآور شد: این تسهیلات با هدف کمک به فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای در شرایط کرونایی و با کارمزد چهار درصد و با عاملیت صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.

این مسئول بیان کرد: متقاضیان همچنان فرصت دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سامانه تحفه به نشانی https://tohfeh.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

استان قزوین رسانه فرهنگ و ارشاد فرهنگی و هنری فرهنگی هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر