سرخط خبرها:
کد خبر: 243721 A

خدا را شاکرم که زنده‌ایم!

تماشاگرها کوچک‌ترین نقشی دربروز تشنج ایجاد شده نداشته و از ابتدا به تشویق تیم خود و حتی شمسایی نیز پرداختند و در خلال درگیری‌ها نیز نقش آنها در کنترل جو ورزشگاه همراه با بازیکنان فردوسی چشمگیربود.

مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران درخصوص وقایع اتفاق افتاده در مشهد گفت: تماشاگرها کوچک‌ترین نقشی دربروز تشنج ایجادشده نداشته و از ابتدا به تشویق تیم خود و حتی شمسایی نیز پرداختند ودر خلال درگیری‌ها نیز نقش آنها درکنترل کردن جو ورزشگاه همراه با بازیکنان تیم فوتسال فردوسی چشمگیر بود.

به گزارش ایلنا، شهاب سفال‌منش افزود: شأن مردم مشهد باید حفظ شود و این اتفاق نباید یه آنها تعمیم داده شود. آنها مردمی بافرهنگ و مذهبی بوده و طی سال‌ها حضور تیم‌های مختلف در آن استان همواره با شعار اخلاق‌مداری همراه بوده است. ارسال فیلم‌ها و عکس‌های مختلف، تماس‌ها و پیغام‌های متعدد آنها پس از بازی نشان از مهمان‌نوازی شایسته آنها داشته که جای تقدیر دارد.

وی درخصوص اظهارات نعمتی سرپرست تیم فردوسی درخصوص آن که کادر فنی تاسیسات کمتر فیلم جنگی ببینند، گفت: خود من هم فقط این شکل از درگیری‌ها را در فیلم‌ها و مسابقات رزمی دیده بودم. افرادی تعلیم دیده و دعوا بلد که با یک کار تیمی و از قبل برنامه‌ریزی شده سعی در از بین بردن حریف خود داشتند، ولی مساله اینجاست که آنجا فیلم است و خیال، اینجا واقعیت بود و پشیمانی…

سفال‌منش افزود: خدا را شاکرم مجموعه تیم ما الان در صحت و سلامت است و الان زنده‌ایم و یک بار دیگر در کنار خانواده خود هستند، چراکه در غیر این‌صورت واقعا چه کسی مسئولیت پاسخ‌دهی به خانواده‌های آنها را می‌پذیرفت؟ آنجا که افرادی در راهروهای رختکن از دو سمت بچه‌های ما را به شدت و با خشم تمام مورد ضرب و جرح قرار دادند یا آنجا که مقابل مینی‌بوس در تاریکی با پرتاب‌سنگ و بطری بسمت نظری، امیر شمسایی و سمیعی حمله‌ور شدند و یا آن خبرنگار و فیلمبردار و گزارشگری که زیر دست و پا افتاده و بدنبال دوربین شکسته خود میگشت؟ چه کسی مسئول و پاسخگو است؟

وی ادامه داد: جوانی که بدون مدرک و سابقه با عنوان سرپرست به کار مربیگری مشغول هست. این تاسف برای جامعه فوتسال بس که این جوان خود را مربی می‌داند و محتاط در مقابل جامعه ورزشی پوشان که جای تامل دارد. مدرس الیت afc درخصوص آنکه نعمتی سرمربی تاسیسات را بالفظ پدربزرگ و کم ظرفیت خواند عنوان نمود: ما بدنبال بحثو جدل و دعوای لفظی نیستیم و مایه تاسف است که فردی با چند ماه حضور در فوتسال اجازه اینگونه بی‌ادبی به خود می دهد، البته این‌گونه صحبت در این سن و سال از ایشان طبیعی است آن برخورد در سالن که من از ایشان دیدم و اینطور توهین به جامعه مربیان قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند و ایشان مسئولیت درقبال اینگونه توهینها را قبول خواهند کرد و باید منتظرجواب بمانند.

وی در پایان گفت: امیدوارم کمیته محترم انضباطی همراه با کمیته‌فوتسال در این جریانات با ریشه‌یابی و برخورد مناسب این فضای امن را در ورزشگاه‌ها بنحوی ایجادنمایند تا من بعد شاهد اینگونه وقایع تاسف بار نبوده که پشیمانی سودی نخواهد داشت.

اخلاق بازی جامعه خانواده خشم دوربین سرپرست تیم سلامت فوتسال مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر