کد خبر: 207296 A

دوران تهدید گذشته است؛

مالک باشگاه دبیری تبریز می گوید ماهانی ها با تهدید تیم های مقابل سعی دارند در بیرون از زمین امتیاز بگیرند.

مالک باشگاه دبیری تبریز می گوید ماهانی ها با تهدید تیم های مقابل سعی دارند در بیرون از زمین امتیاز بگیرند.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت باشگاه دبیری، افشین دبیری مالک باشگاه دبیری تبریز در مورد شکست این تیم از ماهان تندیس در تبریز گفت: در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و بازیکنان آنچه که کادر فنی گفته بودند را پیاده کردند اما آنقدر گل نزدیم و موقعیت هایمان خراب شد که نگران نیمه دوم شدم. قانون اگر گل نزنی گل می خوری در مورد ما پیاده شد و نتوانستیم علیرغم بازی خوبمان به پیروزی برسیم. بچه ها تلاش خود را کردند و به آنها خسته نباشید می گویم.

دبیری در مورد درگیری بوجود آمده در نیمه دوم اذعان داشت: زمانی که ما پنج نفره کرده بودیم مدیر آنها روی سکوها مسائل حاشیه ای درست کرد تاتمرکز تیم ما به هم بخورد. آنها حربه جدیدی یاد گرفته اند که تیم ها را تهدید می کنند که در قم سرتان بلا می آوریم. وحید شمسایی هم گفت که ماهانی ها آنها را در بازی با تاسیسات تهدید کرده و گفته بودند که در قم منتظر ما باشید و فلان کار را می کنیم و بهمان بلا را سرتان می آوریم. فکر می کنم دوران تهدید گذشته است. ما دوست داریم نتایج در زمین رقم بخورد. فصل قبل هم اتفاقات بدی در قم افتاد که مدیربت باشگاه مقصر نبود و تقصیر نیروی انتظامی بود.

مالک دبیری ادامه داد: من می خواهم به کمیته فوتسال بروم و ماجرای تهدید های مدیران ماهان تندیس را به گوش آنها برسانم تا به این قضیه رسیدگی کنند. با این شیوه نمی توان شاهد آرامش در فوتسال بود در حالیکه ما به دنبال فوتسال زیبا و بدون حاشیه هستیم. نباید دنبال ضربه زدن به فوتسال بود. این را هم بگویم که من در بازی برگشت با تمام قدرت به قم می روم تا ببینم چه اتفاقی قرار است در آنجا بیفتد.

وی در مورد شرایط تیمش در جدول با توجه به اولین شکست این تیم اذعان داشت: شرایط با فصل گذشته متفاوت است. در این فصل چندین تیم مدعی داریم و حتی با ۶ باخت هم می توان قهرمان شد. من جدا از تیم خودمان و ماهان تندیس و گیتی پسند هنوز هم تیم های شهرداری ساوه، فرش آرا، حفاری و تاسیسات را دارای شانس بالا برای قهرمانی می دانم چون رقابتها نزدیک است و ماهم تلاش می کنیم که با تجربه عمل کرده و قهرمان شویم.

دبیری در مورد بازی هفته آینده تیمش مقابل گیتی پسند اصفهان گفت: این بازی شش امتیازی است و ما تلاش خود را می کنیم تا برنده باشیم. بازیهای ما در اصفهان کم حاشیه بوده و دو تیم همیشه به دنبال فوتسال خوب بوده اند. امیدوارم در این بازی هم شاهد یک دیدار سطح بالا و زیبا باشیم.

اصفهان بازی جدول زمین شهرداری فرش فوتسال قانون قم نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر