کد خبر: 991160 A

بازیکن شهروند ساری نسبت به تفاوتی مسئولان استان مازندران به پرطرفدارترین تیم فوتسال ایران به شدت گله مند است.

به گزارش ایلنا، مراد ناظری در مورد وضعیت نابسامان شهروند و تعطیلی تمرینات اظهار داشت: وضعیت شهروند که با رفتن رضا لک و چند بازیکن سال گذشته خوب و نرمال نیست. تمرینات هم به دلیل مشخص نبودن تاریخ شروع لیگ تعطیل شده و در کل هیچ چیزی در باشگاه سر جای خود نیست. فقط امیدوارم لیگ زودتر شروع شود چون بازیکنای فوتسال یک سالی می شود که هیچ پولی نگرفتند و انتظار می رود سازمان لیگ به این مسائل توجه کند.

وی در مورد جدایی حسن زاده از شهروند گفت:اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم به خاطر تعطیلی لیگ و تمرینات رفتند و با شروع تمرینات انشالله برمی گردند.

ناظری در مورد زمزمه هایی مبنی بر حضور یک مربی بومی در شهروند عنوان کرد:  اوضاع مالی شهروند بعد از خارج شدن تیم از شهرداری خوب نیست ولی در مورد مربی باشگاه تصمیم گیرنده است. برخلاف ادعا بعضی دوستان من فقط بازیکن کوچک این تیم هستم و خبری از این مسائل ندارم.

بازیکن شهروند در مورد بی تفاوتی مسئولان شهری و استانی اعم از استاندار، دستگاه ورزش و نمایندگان ساری در مجلس نسبت به وضعیت شهروند بیان کرد: دوست ندارم راجع به شخص خاصی صحبت کنم همه آقایان قابل احترام هستند ولی تمام هم و غم مسئولان استان تیم نساجی شده  و شهروند که تنها تیم ساری است. در بی تفاوتی محض مسئولین قرار دارد.امیدوارم حداقل آقای زنگرز که مدتی است مدیر کل ورزش و جوانان استان شده و  یک چهره ورزشی هستند به داد تیم شهروند برسد و توقع دارم ایشان جور مسئولان بی تفاوت را بکشد.

ناظری ادامه داد: از بعضی افراد شنیدم که به تیم چون مالکیت آن شخصی است کمک مالی تعلق نمی گیرد ولی به نظرم تیمی که هر بازی ۵۰۰۰ نفر هوادار عاشق در سالن را پشت خود دارد  و هزاران نفر دیگر با تلویزیون و رسانه پیگیر وضعیت تیم هستند را نمی شود تیم شخصی عنوان کرد.

ناظری که به شدت از بی توجهی به شهروند عصبانی است ادامه داد: به نظرم این حرف ها توجیهی است  برای کمک نکردن به شهروند. فقط یه جمله می گویم و  امیدوارم شما رسانه ها به گوش این عزیزان برسانید: بازیکنان و هواداران شهروند اصلا اوضاع خوبی ندارند، اگر ذره ای برایتان اهمیت دارد بدون هیچ پشت پرده ی سیاسی کمک کنید و مردم هرگز فراموش نخواهند کرد.

بازیکن شهروند در مورد استوری تند و تیزش که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده تصریح کرد: به نظرم گاهی سکوت کردن هم خیانت محسوب می شود و الان دقیقا در همان برهه زمانی هستیم که هرکسی سکوت کند در حق این تیم و این مردم عاشق خیانت می کند چون خودم اهل خیانت نیستم ترجیح دادم سکوت نکنم.

ملی پوش شهروند در مورد نگرانی هوادار ها از وضعیت تیم خاطر نشان کرد: من با هواداران گاهی صحبت می کنم و باهم درد و دل می کنیم. به نظرم اگر شما پای درد و دل هوادار های ما بنشینید و حرف هایشان را بشنوید شب ها خواب راحتی نخواهید داشت. هوادارای ما انسان های بسیار مودب و با شخصیتی هستند که عاشقانه این تیم و شهر ساری را دوست دارند. شاید اگر مثل تیم دیگری روبروی محل کار مسئولین شلوغ کاری و تجمع می کردند، اوضاع تیم بهتر می شد؛ هرچند مطمئن هستم این کار در شخصیت بالای هوادار های ما نیست.

ناظری در پایان گفت: امیدوارم کمک کنید این حرف و درد دل به گوش مسئولین برسد که شاید اندکی تغییر ایجاد شود. مخاطبم از صحبت هام هیچ شخص خاصی نیست و  باید بگویم همه مسئولین وظیفه ی خدمت به مردم را دارند.

نساجی مراد ناظری تیم فوتسال شهروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر