کد خبر: 944354 A

مدیرفنی تیم نساجی مازندران می‌گوید با برنامه برابر استقلال بازی کردند و به یک امتیاز دست یافتند.

صمد مرفاوی در گفتگو با ایلنا درباره تساوی تیم نساجی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی گفت:‌ بازی خیلی خوب بود و هر دو تیم به دنبال این بودند که به سه امتیاز بازی دست پیدا کنند. ما بیشتر سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و جریان بازی را در دست داشته باشیم. به دنبال این بودیم که روی حملات سریع حرف بزنیم.

مرفاوی درباره گل دیدنی که محمد میری به ثمر رساند گفت: گل واقعا باورنکردنی بود و بازیکن ما کار عجیبی را انجام داد. من هم این را شنیدم که می‌گویند این گل هر 20 سال یکبار اتفاق می‌افتد. بالاخره شوتزنی هم یکی از راه‌های گلزنی است و ما هم فرصت داشتیم که استفاده کردیم.

مدیرفنی تیم نساجی درباره برنامه‌های استقلال گفت: من نمی‌توانم نظر خاصی درباره استقلال بدهم چون بالاخره در حال حاضر در تیم نساجی هستم و حرفه‌ای نیست که درباره آنها حرف بزنم.

او ادامه داد: درباره تیم خودمان می‌گویم که برنامه داشتیم و مقابل تیم خوب استقلال توانستیم با همین برنامه راه‌های گلزنی را ببندیم و از موقعیت‌هایی که داریم استفاده کنیم. نهایتا بازی مساوی شد و یک امتیاز برای ما بد نبود. استقللال را کنترل کردیم تا یک امتیاز را به دست آوردیم.

مرفاوی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کند استقلال بتواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را به دست بیاورد یا خیر گفت: من نمی‌توانم نظر خاصی بدهم و این به صورت کلی به نتایج کسب شده در بازی‌های آینده بستگی خواهد داشت. باید دید که چطور می‌توانند امتیاز به دست بیاورند.

نساجی مازندران صمدمرفاوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر