کد خبر: 810046 A

مربی تازه وارد تیم امید ایران، به آمریکا سفر کرد و وضعیت نامشخصی برای ادامه همکاری با فرهاد مجیدی دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امید نمازی مربی تازه وارد تیم امید روز گذشته ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد تا تنها چند روز پس از معرفی به عنوان عضو جدید کادرفنی تیم المپیک ایران این تصمیم را مخفیانه اعلام کند.

نمازی که فصل پیش در ذوب‌آهن اصفهان حضور داشت و با جدایی از این تیم به آمریکا بازگشته بود مدتی به عنوان مربی در تیم زیر 20 ساله‌های این کشور به عنوان مربی فعالیت داشت و با پیشنهاد فدراسیون فوتبال به ایران بازگشته بود؛ با این وجود این سرمربی بین المللی وضعیت مشخصی برای همکاری با تیم امید نداشت.

سفر نمازی به آمریکا اگرچه دلیلش هنوز مشخص نیست اما نشان می‌دهد او تصمیم گرفته شاید در اوضاع فعلی که تیم امید شرایط مناسبی ندارد در خارج از کشور به فعالیت مربیگری خود ادامه بدهد و در مقطع فعلی دستیار مجیدی نباشد.

"فعالیتم در آمریکا پابرجاست و من هم‌چنان با فدراسیون فوتبال این کشور بدون عقد قرارداد همکاری دارم و به همین دلیل توانستم در بازی با ازبکستان روی نیمکت ایران بنشینم. برای ادامه همکاری نیازمند مذاکره و توافق روی برخی موارد هستیم. برایم اهمیتی ندارد که به عنوان دستیار در تیم ملی امید فعالیتم کنم بلکه باید روی چند مورد توافق کنیم تا در نهایت فعالیتم به طوری رسمی آغاز شود. مجیدی به عنوان سرمربی از دو، سه ماه قبل کار می‌کند. با توجه به صحبتی که شد و با تجربه‌ای که در فوتبال باشگاهی و تیم‌های پایه آمریکا دارم، می‌توانم تجربه خودم را به تیم ملی امید اضافه کنم. من هیچ مشکلی از بابت فعالیت به عنوان دستیار در تیم ملی امید ندارم. باید ببینیم نحوه همکاری چطور است." این گزیده صحبت‌های روز جمعه نمازی با رادیو ورزش است که نشان می‌دهد او بدون امضای قرارداد به ایران آمده بود و توافق طرفین صرفا شفاهی صورت گرفته است.

فرهاد مجیدی تیم امید ایران امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر