کد خبر: 725577 A

داریوش شجاعیان و امید نورافکن بعد از مدت نه چندان زیادی به ترکیب استقلال برگشتند. اولی به خاطر مصدومیت نیم فصل اول را از دست داد و دومی به امید درخشش در اروپا از جمع آبی پوشان جدا شد.

به گزارش ایلنا، داریوش شجاعیان بعد از رهایی از بند مصدومیت به میادین فوتبال بازگشت. این هافبک که رابطه خوبی با شفر سرمربی استقلال دارد یکی از پایه ثابت های لیست دعوتی کارلوس کی روش هم محسوب می شد.

مصدومیت بد موقع او شانس حضور در جام ملت های 2019 امارات را از او گرفت تا ناکامی بزرگی در کارنامه این بازیکن ثبت شود. از سوی دیگر امید نورافکن که با تیم شارلوای بلژیک قرارداد امضا کرد و به امید پیشرفت از جمع آبی پوشان جدا شد هم به ترکیب استقلال بازگشت. نورافکن به امید اینکه جایگاه بهتری در تیم ملی کشور پیدا کند ایران را ترک کرد اما نتوانست خودش را با شرایط شارلوا مطابقت بدهد. 

photo_۲۰۱۹-۰۲-۰۷_۱۶-۴۴-۱۶

نورافکن در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال بازگشت و در اولین نمایش خود اما چندان امیدوارکننده ظاهر نشد و با یک کارت زرد و نمایش ضعیف از ترکیب خارج شد تا زکی پور با بازگشت به زمین زننده یکی از گل‌های تیمش باشد.

شجاعیان نیز در بازگشت به ترکیب نبض خط میانی آبی‌ها را از آن خود کرد و با حرکات موفقش در خط میانی در پیروزی این تیم نقش مهمی ایفا کرد.

استقلال داریوش شجاعیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر