کد خبر: 698882 A

فیفا و ای اف سی به توانایی داوران ایرانی پی برده اند

داور بین المللی فوتسال کشورمان گفت: امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای از سوی جامعه داوری فوتسال بانوان در پرتغال باشم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زری فتحی در ابتدا گفت: خیلی خوشحالم که اتفاق جدیدی برای داوران فوتبال بانوان افتاده است و برایم بسیار لذت بخش است که دلیل این اتفاق من و گلاره ناظمی هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: از زمانی که در لیست داوران بین المللی قرار گرفتم، بازی‌های داخل سالن، جام ملت‌های فوتسال آسیا و دانشجویان جهان را قضاوت کردم که هر کدام به نوعی تجربه و شیرینی خاص خودشان را داشتند که در رقابت‌های جام ملتهای فوتسال 2018 – تایلند توانستم بازی رده بندی را سوت بزنم.

داور بین المللی فوتسال کشورمان گفت: امیدوارم بتوانم برای این ابلاغ نماینده شایسته ای از سوی جامعه داوری فوتسال بانوان ایران در پرتغال باشم و تمام تلاشم را در این زمینه انجام خواهم داد. همیشه یکی از آرزوهام این بود که بتوانم مسابقات خارج از آسیا را قضاوت کنم که خوشبختانه به این هدفم رسیدم و امیدوارم قضاوت در این رقابت‌ها پایه گذار برای مسابقات جهانی باشد.

فتحی با اشاره به اینکه فیفا و ای اف سی به توان داوران ایرانی پی برده اند گفت: اینکه فیفا و حتی اروپا به توانایی داوران ما پی برده اند و اینکه ما می توانیم نام کشور ایران را به رخ همه بکشیم در واقع این حس بسیار لذت بخش و وصف نشدنی است. 

وی در پایان خاظر نشان کرد: جا دارد از همه داوران بانوان کشورم که پا به پای ما آمدند تشکر ویژه ای داشته باشم. همچنین از فدراسیون فوتبال، کمیته داوران، هیات فوتبال استان فارس و خانواده ام که در این راه من را تنها نگذاشتند و حمایت کردند، تشکر کنم.

فوتسال زری فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر