کد خبر: 548946 A

تیم فوتبال جوانان استقلال البرز که در کورس قهرمانى در لیگ برتر استان البرز حضور دارد موفق شد تیم ستاره جام جم را با نتیجه 3-2 در حضور پیشکسوت باشگاه استقلال علیرضا اکبر پور شکست دهد تا در صورت پیروزى در دو بازى باقى مانده مقام قهرمانى فصل ٩٦-٩٧ را کسب کند.

به گزارش ایلنا، اکبرپور به بازیکنان قبل از بازى گفت: لباس استقلال رابه تن دارید و طوری بازى کنید که در شان و نام این تیم بزرگ باشد فرقى نمى‌کند البرز باشد یا تهران همه یک خانواده هستیم.

نوید فریدى سرمربى این تیم گفت: این جوانان با غیرت و با تعصب بازى کردند و نکات فنى و برنامه هاى تاکتیکی را خیلى خوب اجرا کردند و من به همه آنها افتخار میکنم، امیدوارم این دو بازى را ببریم و قهرمان شویم. بازیکنانم  در این بازى دوندگى بالایى داشتند و روز به روز بهتر مى شوند، دو مسابقه دیگر باقى مانده که آخریش با تیم البرز شهر جدید هست  با یک بازى بیشتر 2 امتیاز از ما بیشتردارد و هفته بعد استراحت دارند و مسابقه آخرشان با تیم ماست که حکم فینال دارد و ما با برد این دو بازى قهرمانى را کسب مى کنیم و در آخر  از حضور و حمایت آقاى اکبر پور در مسابقه امروز کمال تشکر را دارم.

بازیکنان استقلال البرز که در این بازى به میدان رفتند: رضا محمدى اکرام، سعید یاقوتى (شایان شیخى)، علیرضا بیک محمدى، محمد رضا مهدوى، سینا امیرى، مهدى کرمدار، امیرمحمدطهمورثى، امید رضا نوروزى، امیر حسین آسوده، علیرضا نظر کلیشمى و رضا اسکندرى بودند. گل‌هاى این بازى را امیر حسین آسوده، علیرضا نظر و رضا اسکندرى به ثمر رساندند.

نوید فریدی جوانان استقلال البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر