کد خبر: 1043120 A

بازیکن سابق تیم قشقایی شیراز گفت: در پی عدم مطالبات خود از این باشگاه و پیگیری‌های خود فقط وعده دروغ شنیده‌ام و نان برای سفره خانواده‌ام ندارم.

سروش سعیدی در گفت‌و‌گو با ایلنا با اشاره به طلب چند ماهه خود از باشگاه قشقایی شیراز و عدم پاسخ‌گویی آنها با تعهدات خود اظهار کرد: بیش از ۱۹ ماه از حکم مربوطه از سوی کمیته تعیین وضعیت گذشته است و در این مدت به جز پاسخ کذب نشنیده‌ام.

وی افزود: رئیس کمیته تعیین وضعیت به هیچ وجه به فکر بازیکنان نیست و فقط وعده‌های بی‌حاصل می‌دهد و در پی پیگیری‌های بنده، حتی دیگر جواب تلفنم را نمی‌دهد.

بازیکن سابق تیم قشقایی شیراز اضافه کرد: چرا در مقابل شکایت بنده و ۱۵ بازیکن طلبکار دیگر و برای رسیدنم به مطالبات خود، پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته نمی‌شود؟ این در حالی است که در طول سال تعداد آن رو به افزایش است.

سعیدی ادامه داد: در دو سال اخیر هیچ نانی سر سفره خانواده‌ام نبردم و جز شرمندگی برایشان چیزی نداشتم‌. آقای نورشرق و دیگر اعضای  هیات مدیره تعیین وضعیت من را به‌جای پسر خودتان بگذارید. این دنیا ارزش هیچ چیزی را ندارد، به فکر بازیکنان باشید و حداقل به حکمی که خودتان صادر کرده‌اید پایبند باشید.

وی با بیان اینکه در این روزها به شدت به پول نیازمندم گفت؛ در دی‌ماه سه بار از خوزستان به تهران رفتم و بار آخر در فدراسیون فوتبال آقای نورانی چک میلیاردی را به من نشان داد و وعده پرداخت مطالبه خود را در ماه جاری داد ولی با توجه به روز اعلام شده بازم با بی جوابی و وعده بی‌حاصل مواجه شدم.

سعیدی افزود: چند روز قبل نیر با بخش تعیین وضعیت لیگ دسته اول فوتبال تماس گرفتم، در روزی که تیم قشقایی ساعت ۱۴ آن روز با تیم گل ریحان مسابقه داشت و به بنده اعلام کردند که چک دستمان نرسید ولی جلوی انجام این مسابقه را به‌دلیل بدهی گرفته‌ایم ولی همان روز شاهد حضور تیم در زمین مسابقه با شرکت تمام بازیکنان از جمله بازیکنان جدید بودیم.

سعیدی بیان کرد: در پی این مساله باز هم با کمیته تعیین وضیعت تماس گرفتم و جواب داده و قول پیگیری در همان لحظه را دادند.

بازیکن سابق تیم قشقایی شیراز اضافه کرد: در پی عدم پاسخ، یک ساعت بعد تماس جدید من گرفته شد و آنها اعلام کردند که تیم قشقایی دو هفته دیگر مهلت گرفته‌اند و یک خانم که به نیابت از آقای نورانی پاسخ من را داد گوشی تلفن را روی من قطع کرد.

سعیدی با بیان اینکه شرمنده خانواده‌ام هستم عنوان کرد: هفته آینده در جلوی فدراسیون تحصن خواهم کرد تا کسی پاسخگوی من باشد یا پنجره نقل و انتقالات قشقایی بسته شود یا من به مطالبات و حقوق خود برسم.

قشقایی شیراز سروش سعیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر