کد خبر: 711049 A

فیلیپه لوئیس، خوانفران و دیه‌گو گودین هر سه می‌توانند با تیم‌هایی که خواهان جذب‌شان هستند به صورت مستقیم وارد مذاکره شوند و در پایان فصل روخی بلانکو را ترک کنند.

به گزارش ایلنا، قرارداد این سه بازیکن تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و آنها در پایان فصل می‌توانند به‌عنوان بازیکن آزاد به تیم‌های دیگر بروند.

باشگاه اتلتیکومادرید به خاطر وضعیت قرارداد این سه بازیکن در شرایط نامساعدی قرار گرفته است بخصوص در مورد فیلیپه لوئیس برزیلی که هنوز نتوانسته است او را برای عقد قراردادی جدید متقاعد کند.

سه بازیکنی که به روزهای پایانی قراردادهای‌شان با اتلتیکومادرید نزدیک می‌شوند، افرادی هستند که جزو نماد‌های این باشگاه محسوب می‌شوند، در زمین بازی برای آن تاریخ‌سازی کرده‌اند و در رختکن تیم هم قدرت و نفوذ فراوانی دارند. در حقیقت آنها در کنار کوکه تنها بازیکنانی هستند که از 7 سال پیش که دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو شد، در این تیم حضور داشته‌اند. البته فیلیپه لوئیس فصل 15-2014 را در چلسی سپری کرد و به همین دلیل نمی‌تواند ادعا کند که در تمام 7 جامی که اتلتیکومادرید با سیمئونه برده سهیم بوده است. اتلتیکو با چالشی برای تغییر و تحولات احتمالی در خط دفاعی‌اش مواجه است، بخشی از تیم که دلیل اصلی موفقیت‌های آن در دوره مربیگری سیمئونه بوده است و پیدا کردن مهره‌های جایگزین برای آنها آسان نخواهد بود. اتلتیکو مادرید اگر نتواند قرارداد این سه بازیکن را تمدید کند حداقل باید امیدوار باشد در آخرین فصل حضور آنها بتواند نخستین قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان را کسب کند.

سیمئونه لالیگای اسپانیا اتلیتکو مادردید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر