کد خبر: 710789 A

اونای امری پاسخی برای پرسش‌های آرسنال نمی‌تواند پیدا کند. پروژه این مربی اسپانیایی در آرسنال در خطر است، آن هم در حالی که تنها شش ماه از حضور او در این باشگاه می‌گذرد. او با بحران دفاعی روبه‌رو شده است.

به گزارش ایلنا، تیم امری مقابل لیورپول با نتیجه پنج بر یک شکست خورد و در این فصل لیگ، تنها هفت تیم بیشتر از آرسنال گل خورده‌اند. امری هفت بازیکن را در پست مدافع میانی امتحان کرده اما هنوز به زوج دلخواهش در این پست نرسیده است.

امری در حالی به آرسنال آمد که به سازماندهی تیم‌هایش مشهور بود اما به نظر می‌رسد که هیچ درمانی برای این دفاع فاجعه‌بار وجود ندارد.

البته تردیدی نیست که او به دلیل مصدومیت‌های بازیکنانش دچار بحران شده است. لوران کوشیلنی پس از هشت ماه دارد به میادین برمی‌گردد. راب هولدینگ در نوامبر دچار پارگی رباط صلیبی شد و ناچو مونریال هم مرتبا به دلیل مشکلات عضلانی دور از میادین است. هکتور به‌یرین به دلیل کشیدگی عضله ساق در میدان حاضر نیست، بازگشت اشکودران موستافی به زمین در آنفیلد تنها 45 دقیقه به طول انجامید و اشتفان لیشت‌اشتاینر هم در 34 سالگی دیگر توان بالایی ندارد.

به این ترتیب تعجبی ندارد که تمرینات بسیار سختگیرانه امری زیر سوال برده شود. دنی ولبک دچار شکستگی مچ پا شده و استخوان کف پای هنریخ مخیتاریان هم شکسته است اما مصدومیت این دو بازیکن به همراه هولدینگ اجتناب‌ناپذیر بود.

با این حال، بسیاری از بازیکنان آرسنال دچار کشیدگی و پارگی عضله شده‌اند و این نشان می‌دهد که ستارگان آرسنال نمی‌توانند با فشار کاری امری کنار بیایند.

مشکل دیگر آرسنال این است که هر بار که آنها به لیگ قهرمانان نمی‌رسند، 40 میلیون پوند را از دست می‌دهند. این در حالی است که دستمزد پرداختی آنها در 12 ماه گذشته حدود 30 میلیون پوند افزایش داشته است. هم لیورپول و هم منچسترسیتی در سال 2018 با مبالغ بالا مدافعان میانی در کلاس جهانی را خریدند و امری بر این باور است که آرسنال هم باید چنین کاری انجام بدهد.

اما راضی کردن استن کروئنکه، رییس آرسنال به انجام چنین انتقالی آزمون نهایی قدرت برای امری خواهد بود.

 

 

آرسنال لیورپول لیگ جزیره اونای امری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر