کد خبر: 710787 A

کلود ماکلله هافبک سابق تیم ملی فرانسه می‌گوید نحوه شادی پس از گل هموطنش پل پوگبا در منچستریونایتد بی‌احترامی به حریفان است.

به گزارش ایلنا، ماکلله درباره پوگبای 25 ساله به آسترو سوپراسپورت گفت: یک نمونه تیری آنری است. قبلاً زمانی که او گل می‌زد گل‌های زیادی هم می‌زد، هرگز خوشحال نبود. یک روز من از تیری پرسیدم، چرا خوشحالی نمی‌کنی؟ او گفت «این، شیوه خوشحالی کردن من است. من می‌‌دانم که مردم این را دوست ندارند اما من اینطوری هستم. من نمی‌توانم خوشحالی بعد از گلم را عوض کنم».

ستاره سابق تیم ملی فرانسه در ادامه صحبت‌هایش گفته: به نظر من این نوع خوشحالی پس از گل گاهی اوقات بی‌احترامی به حریف تلقی می‌شود، می‌دانید چه می‌گویم؟ این مدل خوشحالی ممکن است به حریف بربخورد. به همین دلیل من با مدل خوشحالی پوگبا هم مخالفم. اگر من هنوز بازیکن بودم به او می‌گفتم «گوش کن، این کار را در رختکن انجام بده نه الان. این کار ناراحت‌کننده است. شما 4 بر صفر بازی را می‌برید و دارید جلوی من می‌رقصید». در طول تاریخ برای من موارد زیادی از این اتفاقات پیش آمده و فقط رونالدینیو نبوده است. فوتبال همین است و گاهی اوقات شما باید به بازیکنان روبه‌روی خودتان توضیح دهید که لازم است کمی به حریفش احترام بگذارد.»

 

پوگبا تیم ملی فرانسه تیری آنری ماکلله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر