کد خبر: 710777 A

ایران به روایت فاکس اسپورت

جام ملت‌های آسیا هفته آینده در امارات آغاز می‌شود و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به‌عنوان یکی از مدعیان عنوان قهرمانی، در مرحله گروهی باید برابر یمن، ویتنام و عراق قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، فاکس اسپورت در گزارشی به حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اشاره کرد. فاکس اسپورت در گزارش خود از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نوشت: «ملی‌پوشان ایرانی با هدایت کارلوس کی‌روش، تجربه بالایی دارند و از بازیکنان با‌کیفیت و خوبی هم بهره می‌برند. خیلی از بازیکنان ایرانی در اروپا بازی می‌کنند و همین باعث شده که امیدواری ایرانی‌ها به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ بیشتر شود. مانند کره جنوبی و عربستان، ایران یکی از مدعیان سنتی فوتبال آسیاست که در سال‌های اخیر نتوانسته به موفقیت دست یابد. علاوه بر این بعد از درخشش در جام‌جهانی و کیفیت بالای بازیکنان خیلی بعید است که این تیم نتواند به حداقل نیمه نهایی برسد.»

 * مهره اصلی: سردار آزمون

سردار آزمون بعد از جام جهانی روسیه خبرساز شد و از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد، هر چند او در ادامه از تصمیم خود برگشت. او که فوتبالش را سال‌هاست در روسیه ادامه‌ داده، از تجربه بالایی برخوردار است. آزمون سابقه گلزنی برابر تیم‌هایی همچون بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید را دارد. آزمون در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران فقط وظیفه گلزنی ندارد و می‌تواند با حرکات هجومی خود به دردسر بزرگ تیم حریف تبدیل شود.

 * ستاره جوان: سیدمجید حسینی

با غیبت سعید عزت‌اللهی در جام ملت‌های آسیا حالا می‌توانیم سیدمجید حسینی که فقط ۲۲ سال سن دارد و در قلب خط دفاعی ایران فعالیت می‌کند را به‌عنوان ستاره‌ای جوان در نظر بگیریم. حسینی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به جای روزبه چشمی به زمین آمد و در کنار پورعلی‌گنجی عملکرد خوبی داشت. عملکرد خوب این بازیکن جوان باعث شد که او به تیم ترابزون اسپور بپیوندند.

 

استقلال تیم ملی فوتبال ایران سردار آزمون سید مجید حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر