کد خبر: 672602 A

فرامرز میرزایی ملی پوش اسبق پرسپولیس و رویاهای بزرگ

فرامرز میرزایی فوتبالیست با اخلاق پرسپولیس در دهه 70 و بازیکن سایپا و پیکان از جمله متعصب ترین افراد بومی پاکدشت است و رویاهای بزرگی برای فوتبال پاکدشت دارد که انشالله با همت متولیان امر به این مهم دست خواهد یافت.

رییس تربیت بدنی پاکدشت از مقدمات میزبانی  مسابقات نماینده این شهر در لیگ آزادگان خبر داد و افزود: با حمایت های بخش خصوصی و مردم و نهادهای مختلف مخصوصا فرمانداری و جناب آقای قمی نماینده مجلس شورای اسلامی تلاش می کنیم تا این امر محقق شود.

حسین طالقانی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: تیم پرسپولیس(سام آرشا) پاکدشت تاکنون که 6 هفته از لیگ آزادگان گذشته با دو پیروزی و دو تساوی و یک شکست اوضاع خوبی در جدول دارد اما برای ما و مردم شهر مهم این است که اولا مسابقات در خود پاکدشت  برگزار شود و ثانیا کم کم به سمتی حرکت کنیم که بازیکنان بومی در تیم بازی کنند و الان هم همین هدف را دنبال می کنیم.

طالقانی که زمان حضور در پاکدشت تغییرات مثبت زیادی را در ورزش این منطقه کارگر نشین باعث شده گفت: فرامرز میرزایی رییس هیات فوتبال پاکدشت از ملی پوشان سابق پرسپولیس است و با توجه به اینکه اغلب مدیران ما بومی هستند مثل بنده و آقای میرزایی تلاش مضاعفی برای جذب جوانان به ورزش را مد نظر داریم.

وی افزود: فرامرز میرزایی فوتبالیست با اخلاق پرسپولیس در دهه 70 و بازیکن سایپا و پیکان از جمله متعصب ترین افراد بومی پاکدشت است و رویاهای بزرگی برای فوتبال پاکدشت دارد که انشالله با همت متولیان امر به این مهم دست خواهد یافت.

داور سابق ملی فوتبال ایران که سابقه قضاوت در داربی را هم به عنوان کمک داور دارد افزود: حاج محمدآقا قمی نماینده خوب پاکدشت برای آماده شدن مقدمات میزبانی خیلی تلاش می کند و همه نهادها و بخش خصوصی و مردم برای اینکه مسابقات خانگی را در پاکدشت برگزار کنیم تمام توان خود را بکار بسته اند و انشالله این امر محقق خواهد شد.

وی گفت: علاوه بر آماده شدن ورزشگاه 5 هزار نفری که تمام استانداردهای فیفا را باید رعایت کنیم هتل و یکسری فاکتورهای دیگر را بایستی مهیا کنیم تا مسابقات تیم فوتبال سام آرشا که به نام پرسپولیس پاکدشت در مسابقات لیگ آزادگان حضور پیدا کرده در ورزشگاه 5 هزار نفری پاکدشت برگزار شود. من قول می دهم که در تمامی مسابقاتی که میزبان باشیم این ورزشگاه مملو از تماشاگران شود.

طالقانی افزود: یقینا این تیم می تواند باعث ایجاد انگیزه در نسال جوان پاکدشت شود و هم اکنون هم که مسابقات خانگی ما در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار می شود تماشاگران را سعی می کنیم با وجود تمام مشکلات برای حمایت از تیم به ورزشگاه ببریم.

 

 

 

اخلاق پرسپولیس سایپا فوتبال ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر