کد خبر: 252982 A

نگران جناح چپ تیم نیستیم؛

ما اکنون در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا هستیم و در شرایط حساسی از لیگ هم قرار داریم. خیلی مهم بود مدیری که می‌آید بتواند به سرعت روی تیم مسلط شود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آشنایی نژادفلاح به مسائل و مشکلات باشگاه پرسپولیس و شرایط تیم و بازیکنان یک نقطه قوت است.

به گزارش ایلنا، محمود خوردبین ضمن بیان این مطلب افزود: نژادفلاح سال‌ها در هیأت مدیره پرسپولیس بوده‌ است. با این شرایط نیازی نیست خیلی مسائل را تجربه کند چون با مشکلات ریز و درشت باشگاه پرسپولیس آشنایی دارند. شرایط تیم و در کل فضای فوتبال را می‌شناسند. به این دلایل فکر می‌کنم او می‌تواند خوب عمل کند و کارها را راه بیندازد.

خوردبین ادامه داد: ما اکنون در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا هستیم و در شرایط حساسی از لیگ هم قرار داریم. خیلی مهم بود مدیری که می‌آید بتواند به سرعت روی کار مسلط شود. به نظرم نژادفلاح شرایط بچه‌ها را درک می‌کند و خوب می‌داند که چگونه باید شرایط روحی و روانی آنها را تقویت کند که نقطه امیدواری است.

سرپرست سرخپوشان درباره شرایط تیم برای بازی با صبا، خاطرنشان کرد: همه بچه‌ها از روحیه خوبی برخوردارند. بعد از پیروزی برابر پدیده فشار و استرس کمتر ولی انگیزه و تمرکز بچه‌ها بیشتر شده است. مسائل تغییرات مدیریت هم هیچ مشکلی را ایجاد نکرد چون بچه‌ها به این مسائل توجه ندارند و تمام توجه خود را معطوف به بازی‌ها بویژه رقابت‌های آسیایی کردند و با توجه به صحبت‌هایی هم که با نژادفلاح داشتیم، اقدامات لازم از سوی باشگاه نیز در دست اقدام است و به امید خدا در موقع خود انجام می‌شود.

خوردبین درباره آمادگی تیم برای حضور در بازی با لخویا و حساسیتی که روی عدم جذب بازیکن در دفاع چپ وجود دارد، تصریح کرد: به امید خدا با پیروزی مقابل صبا با یک روحیه مضاعفی جام قهرمانان آسیا را شروع خواهیم کرد. برای جذب بازیکن در دفاع چپ هم تلاش زیادی صورت گرفت ولی مشکلاتی پیش آمد اما اینطور هم نیست که دست و پای تیم به کلی بسته باشد.

در همین بازی با پدیده علیرضا نورمحمدی دفاع چپ را خیلی خوب جمع کرد و برای این پست حمید علی عسگری را هم داریم و با تدابیر جایگزین که کادر فنی اتخاذ می‌کند، کار را پیش می‌بریم.

استرس بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس رقابت روحی و روانی فوتبال فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر