کد خبر: 235755 A

امیدوارم نماینده استان با برنامه بیاید؛

در صورتی که فدراسیون فوتبال کاندیداتوری شهرام دبیری را در پی انتصابات اخیر بپذیرد به صورت قاطع از ایشان حمایت کرده و این را وظیفه خود می دانیم.

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: در صورتی که فدراسیون فوتبال کاندیداتوری دبیری را قبول کند، هیات فوتبال استان قاطعانه از ایشان حمایت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، ششگلانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما با شهرام دبیری، سردار نظمی و میرمعصوم سهرابی برای کاندیداتوری در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبت کردیم و پیشنهاد داده بودیم که به این مسئله وارد شوند که این موضوع از جانب سردار نظمی و سهرابی پذیرفته نشد.

وی افزود: ما همانطور که روابط‌ عمومی مان هم اعلام کرده بود از کاندیداتوری شهرام دبیری بی‌اطلاع بودیم و اگر قبلا با ما هماهنگ کرده بودند بهتر می توانستیم در خدمت شان باشیم.

رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت از دبیری در انتخابات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال متذکر شد: ما پیش از این فرزین دبیری را به عنوان مدیرعامل می شناختیم و در صورتی که فدراسیون فوتبال کاندیداتوری شهرام دبیری را در پی انتصابات اخیر بپذیرد به صورت قاطع از ایشان حمایت کرده و این را وظیفه خود می دانیم.

ششکلانی ادامه داد: عضو هیات رئیسه فدراسیون باید با برنامه باشد چون نام ها در هیات رئیسه کاری از پیش نخواهند برد. شرط عضویت مدیرعاملی بوده چون مدیری که بیشتر در بطن کار باشد می تواند به هیات رئیسه کمک کند. امیدواریم دبیری هم با دست پر ظاهر شوند.

وی با اظهار بی‌اعتنایی به چالش های به وجود آمده در انتخابات هیات فوتبال میان وی و دبیری خاطر نشان کرد: ما کاری به گذشته و اینطور چیزها نداریم ما وظیفه خودمان را انجام می دهیم و برای ایشان هم آرزوی موفقیت می کنیم.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی انتخابات روابط عمومی فدراسیون فوتبال فرزین فوتبال هیات حمایت دبیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر