کد خبر: 194086 A

هنوز محل مجمع معلوم نیست؛

این هیات زیر مجموعه فدراسیون فوتبال است و تصور می کنم مشکلات گذشته حل شده باشد و پس از دو بار لغو برگزاری مجمع انتخاباتی هیات تهران این بار دیگر با برگزار نشدن انتخابات هت تریک نکنیم.

دبیر هیات فوتبال استان تهران با بیان اینکه تمامی مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات مهیاست تاکید کرد: انتخابات ۲۷ مرداد ریاست هیات فوتبال تهران قطعی است.

عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: در نامه ای که رئیس فدراسیون فوتبال به هیات تهران ارسال کرده برگزاری انتخابات در روز ۲۷ مرداد ماه قطعی است و امیدوارم اینبار مشکلی در برگزاری انتخابات ایجاد نشود.

وی با بیان اینکه ۷ نفر برای انتخابات ریاست هیات تهران نامزد هستند، تصریح کرد: محمودی، محمدزاده‌فراهانی، اسماعیل گودرزی، آبانگاه، بهنام ابوالقاسم‌پور، مهران سرپرست و حبیب الله شیرازی نامزدهای انتخابات هیات فوتبال تهران هستند که برای کسب رای اعتماد ۵۴ عضو مجمع با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دبیر هیات فوتبال تهران و مجمع این هیات درباره مخالفت رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با برگزاری انتخابات هیات تهران تصریح کرد: این هیات زیر مجموعه فدراسیون فوتبال است و تصور می کنم مشکلات گذشته حل شده باشد و پس از دو بار لغو برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال تهران این بار دیگر با برگزار نشدن انتخابات هت‌تریک نکنیم.

وی در مورد محل برگزاری مجمع هیات فوتبال تهران گفت: هنوز محل برگزاری این مجمع مشخص نیست و با هماهنگی فدراسیون محل مناسبی را در این زمینه تدارک خواهیم دید.

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انتخابات رئیس فدراسیون رقابت فدراسیون فوتبال فوتبال مشکلات تهران هیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر