کد خبر: 146042 A

فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛

کادر فنی تیم ملی، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و داماش گیلان را از طریق دی وی دی خواهند دید.

کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان رقابت‌های هفته ۲۷ لیگ برتر را زیر نظر می‌گیرند.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کادر فنی تیم ملی بر اساس برنامه اعلام شده، بازی‌های هفته ۲۷ لیگ برتر را زیر نظر می گیرند و آنالیز می‌کنند. بر همین اساس کادر فنی تیم ملی، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و داماش گیلان را از طریق دی وی دی خواهند دید.

دیدار تیم‌های ساپیای البرز و گسترش فولاد تبریز را مهرداد خانبان زیر نظر می‌گیرد. البته خانبان شرایط چمن ورزشگاه انقلاب کرج را برای دیدار تیم‌های ملی ایران و کویت بررسی خواهد کرد.

بازی‌های تیم‌های ذوب آهن اصفهان و فجر شهید سپاسی را امید نمازی و میکو کوجالا از طریق تلویزیون خواهند دید. مارکار آقاجانیان و دن گاسپار بازی تیم های نفت تهران و فولاد خوزستان را در ورزشگاه می بینند و آنالیز می‌کنند. بازی تیم‌های ملوان انزلی و استقلال تهران همه اعضای کادرفنی با هم خواهند دید و بازی را زیر نظر می‌گیرند.

امید نمازی و مارکار آقاجانیان بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز و راه‌آهن تهران را از طریق تلویزیون و به صورت زنده خواهند دید. گاسپار و میکو کوجالا بازی تیم‌های مس کرمان و سپاهان را از گیرنده تلویزیونی می‌بینند و در نهایت در بازی پرسپولیس - صبای قم که روز جمعه انجام می‌شود، همه کادر فنی به ورزشگاه آزادی می‌روند و از نزدیک بازی را خواهند دید.

استقلال اصفهان ایران پرسپولیس تیم ملی داماش گیلان رقابت فوتبال لیگ برتر ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر