کد خبر: 139263 A

برنده بازی دربی استقلال بود؛

متأسفانه طی این چند روز کم‌لطفی‌های زیادی به خصوص از بعضی برنامه‌های تلویزنی نسبت به استقلال شد به عقیده من برنده بازی دربی استقلال بود چراکه با وجود کمبود بازیکن خیلی با شهامت فوتبال بازی کرد.

بازیگر تلویزیون و سینمای ایران گفت: استقلال با وجود همه کمبودهایش توانست بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشته و مانع گلزنی این تیم شود.

به‌گزارش ایلنا، امیر غفارمنش درخصوص شرایط استقلال گفت: استقلال زیبا دفاع می‌کند، زیبا حفظ‌ توپ می‌کند و زیبا بازی را اداره می‌کند ولی در امر گلزنی هنوز مشکل دارد. استقلال مثل دستگاه بزرگی می‌ماند که مشکل گلزنی‌اش مثل پیچ دستگاه است که باید پیدا شود تا بازی‌های این تیم هم زیباتر به نمایش گذاشته شود. آمار گلزنی استقلال که بالا برود این تیم دیگر هیچ مشکلی ندارد.

وی در ادامه گفت: از این صحبت امیر قلعه‌نویی خیلی خوشم می‌آید که به بازیکنان تیم تأکید می‌کند اول گل نخورید و بعد به فکر گلزنی باشید. او با این ایده به ساختار دفاعی تیم‌ملی هم کمک می‌کند تا ایران در جام‌جهانی کمتر گل بخورد.

غفارمنش افزود: فکر می‌کنم اگر از آرش برهانی در ترکیب استقلال بیشتر استفاده شود کلی از مشکلات گلزنی این تیم حل شود. کاروالیو را هم بازیکن خوش‌فکر و باهوشی دیدم و احساس می‌کنم او با حضور ثابت‌تر در ترکیب استقلال بتواند به خلق موقعیت‌های گلزنی این تیم بیشتر کمک کند.

این بازیگر استقلالی در ادامه اظهار داشت: متأسفانه طی این چند روز کم‌لطفی‌های زیادی به خصوص از بعضی برنامه‌های تلویزنی نسبت به استقلال شد به عقیده من برنده بازی دربی استقلال بود چراکه با وجود کمبود بازیکن خیلی با شهامت فوتبال بازی کرد و با یک تاکتیک فوق‌العاده قوی توانست به مساوی برسد. درست است که بازی زیبایی خاصی نداشت، اما اینکه می‌گویند این دیدار بار فنی نداشت را اصلاً قبول ندارم چراکه استقلال با وجود همه کمبودهایش توانست بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشته و مانع گلزنی این تیم شود.

وی درخصوص بازی ذوب‌آهن گفت: دیدار آسانی نمی‌تواند باشد، مخصوصاً اینکه در بازی جام‌حذفی دیدیم ذوب‌آهن حریف خطرناکی است، اما اعتقاد دارم اگر مشکل گلزنی استقلال حل شود این تیم می‌تواند در بازی با ذوب‌آهن با نتیجه ۲ برصفر برنده شود.

استقلال ایران بازی پرسپولیس تیم ملی جام جهانی جام حذفی ذوب آهن زیبایی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر