کد خبر: 137923 A

به اهداف خود در دربی رسیدیم؛

استقلال باید با قدرت در مقابل ذوب‌آهن بازی کند تا بتوانیم برای حضور در فینال و کسب این جام که برای‌مان مهم است، تیم را آماده کنیم.

قائم مقام باشگاه استقلال گفت: استقلال هدف مشخصی در این بازی داشت و به آن نیز رسید

به گزارش ایلنا، علی نظری جویباری درباره بازی این تیم در دربی گفت: ما در این بازی در ابتدا می‌خواستیم گل دریافت نکنیم و در وهله دوم اگر موقعیت خوبی را فراهم کردیم به پیروزی هم برسیم. جای خوشحالی است استقلال در این بازی به خوبی میدان را اداره کرد و توانست نتیجه حداقلی را از این بازی بگیرد و صدر جدول را حفظ کند.

وی افزود: پرسپولیس درصدد حمله همه جانبه بود و هدفش کسب پیروزی بود تا بتواند فاصله خود را تا صدر جدول کمتر کند که استقلال با هنر تاکتیکی خود از این اتفاق جلوگیری و جایگاه خودش را در رتبه اول تثبیت کرد.

نظری با اشاره به بازی استقلال در جام حذفی نیز خاطرنشان کرد: این بازی‌ها همیشه شرایط خاص خودش را داشته و نمی‌شود در آن به موقعیت تیم‌ها در جدول یا نام‌شان نگاه کرد. به نظر من استقلال باید با قدرت در مقابل ذوب‌آهن بازی کند تا بتوانیم برای حضور در فینال و کسب این جام که برای‌مان مهم است، تیم را آماده کنیم که با توجه به شناختی که من از تیم دارم، استقلال توانایی بالایی دارد و می‌تواند با شکست ذوب‌آهن آماده حضور در فینال شود.

قائم‌مقام باشگاه استقلال با اشاره به جدایی برخی از ستاره‌های استقلال از این تیم افزود: به نظر بنده تیم استقلال و نام استقلال بزرگ‌تر از هر نام و نشانی است و نباید هیچ بازیکنی را با نام بزرگ استقلال هم تراز دانست. بازیکنانی که از تیم در این مدت جدا شدند، همه از ستاره‌های بزرگ فوتبال و زحمت‌کشان استقلال بوده‌اند و برای ما قابل احترام هستند ولی در هر صورت ما نیز بازیکنان بزرگی داریم که می‌توانند جایگزینان خوبی در تیم باشند..

نظری افزود: وقتی ما به عنوان تیم ۶۷ جهان و ۳ آسیا از سوی فیفا شناخته شدیم، شرایط استقلال دگرگون شد و استقلال با انگیزه و عظمت بیشتری به عنوان تیمی که ۲ بار قهرمان آسیا شده و پرافتخارترین تیم ایرانی این بازی‌هاست، وارد آسیا می‌شود و به نظر من برای این گروه شرایط خوبی دارد و می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی متذکر شد: بعد از صعود از گروه تیم را برای قهرمانی تقویت خواهیم کرد. استقلال تیم بزرگی است و در هر رقابتی تیم‌ها از نام آن هراس دارند. تیم امسال به عنوان تیم ۶۷ دنیا انتخاب شده که همین مهم نیز نشانگر اعتبار و وجهه استقلال در فوتبال آسیاست. بنده امیدوارم در ادامه چه در آسیا، چه لیگ و جام‌حذفی بتوانیم از نام بزرگ استقلال دفاع کنیم و نماینده شایسته‌ای برای کشور عزیزمان باشیم.

استقلال بازی باشگاه استقلال پرسپولیس جام حذفی جدول جهان ذوب آهن فوتبال فیفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر