کد خبر: 126695 A

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال؛

هر چند نقی‌زاده در دقیقه ۹۲ موفق شد یکی از گل‌ها را جبران کند ولی این برای برگشتن به بازی کافی نبود و این تیم تراکتورسازی بود که بازی را به سود خود به پایان برد.

تراکتورسازی تبریز موفق شد با برتری بر رقیب همشهری خود همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد.

به گزارش ایلنا، هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ با برگزاری ۴ دیدار به طور همزمان آغاز شد که دربی تبریز یکی از مهمترین بازی‌های این هفته بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود سرخ‌پوشان تبریزی به پایان رسید تا شاگردان مجید جلالی همچنان صدر جدول را در اختیار داشته باشند..

در نیمه نخست گسترش فولاد ۲-۳ موقعیت خطرناک بر روی دروزاه حامد لک سنگربان ملی‌پوش تراکتورسازی ایجاد کرد ولی بخت با قرمزهای تبریزی یار بود تا مقابل رقیب همشهری عقب نیفتند و این نیمه را بدون دریافت گل به رختکن بروند. مجید جلالی باید به دنبال اتخاذ تدابیر تازه‌ای باشد که بتواند کسب امتیاز کند تا همچنان در صدر جدول باقی بماند.

اما در نیمه دوم ورق برگشت تا شاهد از راه رسیدن‌ گل‌ باشیم. سهم تراکتور دو گل بود که جواد کاظمیان در دقیقه ۶۰ و مهدی کیانی در دقیقه ۸۰ بود که بازی را دو بر صفر به سود سرخ‌پوشان تبریزی کرد تا تیم جلالی همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد. البته اخراج خالد شفیعی هم کمک کرد تا برتری به اردوی تراکتوری‌ها بیاید. هر چند نقی‌زاده در دقیقه ۹۲ موفق شد یکی از گل‌ها را جبران کند ولی این برای برگشتن به بازی کافی نبود و این تیم تراکتورسازی بود که بازی را به سود خود به پایان برد.

با این نتیجه تراکتورسازی ۳۲ امتیازی شد تا همچنان در صدر جدول قرار بگیرد و گسترش فولاد نیز با ۱۸ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

ترکیب گسترش فولاد تبریز:محسن فروزان، سید محسن حسینی، مصطفی اکرامی، خالد شفیعی، سعید مهدی‌پور، رسول علیزاده، فردین عابدینی، رسول پیرزاده، میثم نقی‌زاده، مهرداد بایرامی، جابر انصاری

ترکیب تراکتورسازی تبریز:حامد لک، حبیب گردانی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، میلاد فخرالدینی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، میثو بائو، فرشید طالبی، سعید دقیقی، جواد کاظمیان

نتایج کامل دیدارهای عصر امروز به این شرح است:

گسترش فولاد(صفر) - تراکتورسازی(۲)

گل‌ها: جواد کاظمیان(۶۶) و مهدی کیانی(۸۰) برای تراکتور و نقی‌زاده(۹۲) برای گسترش‌فولاد

داماش گیلان(صفر) - ملوان بندر انزلی ۳

گل‌ها: جلال رافخایی(۲۲ از روی نقطه پنالتی) و کوروشی(۳۱) و شاهین ثاقبی(۸۲)

صبای قم(یک) - نفت تهران(۲)

گل‌ها: فرید بهزادی کریمی(۷۷) برای صبا و هادی نوروزی(۶۹) و ووریا غفوری(۸۸ از روی نقطه پنالتی) برای نفت تهران

استقلال خوزستان(یک) - مس کرمان(یک)

گل‌ها: گل به خودی(۶۵) برای استقلال و هادی تامینی(۷۸) برای مس کرمان

استقلال بازی داماش گیلان صبای قم فولاد لیگ برتر فوتبال مس کرمان ملی پوش نفت تهران تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر