کد خبر: 819349 A

در شرایطی که از استارت آپ ها به عنوان کسب و کارهای با مدل درآمدی مبهم یا غیرقابل پیش بینی یاد می شود، در این بین نرم افزارهایی هم یافت می شوند که در دسته استارت آپ های مذهبی بوده و با عشق و علاقه به ائمه اطهار و قرآن شکل گرفته اند.

فعالانی که تلاش می کنند تا گسترش دین را در جامعه با اپلیکیشن ها و سایت هایشان رقم بزنند. چهاردهمین سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه امیرکبیر با حضور بشرا،  آوا و نوا،  سیمای همراه،  مذهبیون و نوانو به معرفی خدمات ارائه شده توسط این استارت آپ ها می پردازد. این مراسم به همت کهربا (کانون همگرایی رویکردهای بین المللی امیرکبیر) روز دوشنبه 15 مهر ماه از ساعت 8 الی 16 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به www.bestad.ir در این رویداد استارت آپی مذهبی ثبت نام کنند.

02

دکتر امیر سیاح بنیان گذار سیمای همراه در مصاحبه با ایلنا گفت: اژلیکیشن و سایت سیمای همراه کانالی برای پخش زنده اماکن مذهبی است. امکان مشاهده دوربین زنده از مکان‌های مذهبی شامل حرم ائمه (ع) در این اپلیکیشن قرار گرفته است. همچنین همه امکانات نرم‌افزار سیمای همراه از طریق http://mobile-tv.ir برای رایانه‌های شخصی، لپ‌تاپ و تلویزیون‌های هوشمند در دسترس است. علاقه مندان می توانند این  اپلیکیشن را از اینجا ( DL.Mobile-TV.ir ) دانلود نمایند.

03

بنیان گذار نرم افزار قرآنی و مذهبی بشرا در مصاحبه با ایلنا گفت: بشرا به عنوان به روزترین اپلیکیشن آموزشی مذهبی، برای دسترسی آسان به موضوعات گوناگون مذهبی و مباحث اساتید برجسته دینی طراحی شده است. بشرا داری ویژگهای منحصر به فردی است که این برنامه را زا دیگر برنامه های مشابه متمایز میکند:

اول محتوای مبتنی بر قرآن و حدیث از زبان اساتید برجسته دینی است.

دوم روال کامل آموزشی مباحث دینی در دسته "آموزش مجازی" است که این دروس با بهره گیری از بروزترین شیوه های سامانه های آموزشی دنیا طراحی و تولید گردیده است. در این روش با رعایت استاندارد های آموزشی روز دنیا بهره وری آموزش ارتقا می یابد.

ویژگی سوم که از مهمترین خصوصیات بشرا است امکان شرکت در آزمون پایان دوره به طور مجازی و غیر حضوری است که در صورت قبولی در آزمون، مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرکت کنندگان ارائه میشود.

به روز رسانی برنامه ها و اضافه شدن موضوعات و اساتید جدید از خدماتی است که در بشرا میتوانید از آن بهره مند شوید .

سایت بشرا  Boushraa.ir

دانلود اپلیکیشن : DL.Boushraa.ir

04

نوانو “حال خوب نغمه‌ها”

سید امیرمحمد فضلی بنیان گذار نوانو در مصاحبه با ایلنا گفت: در نوانو برای هر مناسبت دینی ما برای شما نواهای مذهبی، تواشیح‌، کتاب صوتی، پادکست و نمایشنامه رادیویی داریم و حتی سی جزء قرآن با تلاوت اساتید برجسته همه این امکانات بصورت کاملا رایگان در اختیار شماست.

اپلیکیشن نوانو توسط موسسه فرهنگی اعراف در سال 1397 با هدف ارائه آثار صوتی استودیویی و تصویری با رویکرد آیینی شکل گرفت. با بررسی نیاز علاقمندان این حوزه، طیف گسترده‌ای از آثار در قالب‌های گوناگون از جمله: آلبوم صوتی، کتاب صوتی، تک‌نواهای مناسبتی، نماهنگ مناسبتی، همخوانی گروهی، نمایش رادیویی و پادکست در دسترس عموم افراد قرار گرفته است. اپلیکیشن نوانو هم برای اندروید هم آی او اس در دسترس است.

05

بنیان گذار استارت آپ مذهبین در مصاحبه با ایلنا گفت: دانلود فایلهای صوتی مداحی و فایل های ویژه اربعین حسینی از جمله امکانات سایت مذهبین است. هزاران ساعت محتوای صوتی و تصویری با موضوعات مذهبی شامل قرآنی سخنرانی مداحی کودکان و... در اپلیکیشن مذهبین با امکانات متنوع قرار دارد.

06

بنیان گذار آوا و نوا در مصاحبه با ایلنا گفت: وا و نوا محصولی است فاخر در حوزه ادبیات،فرهنگ و هنر که علاوه بر در اختیار داشتن محتوای اختصاصی از جمله دیوان حافظ، گنج سخن،دیوان پروین اعتصامی و آثار گنجوی، گنجینه ای است ارزشمند از آثار مذهبی فاخر نیز می باشد.

استاندارد رقابت عشق و علاقه قرآن مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر