کد خبر: 817772 A

با ‌حکم آذری جهرمی؛

با صدور حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عضو جدید هیات مدیره پست‌ بانک‌ ایران منصوب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، با صدور حکمی اکبر کشاورزیان را به عنوان عضو هیات مدیره پست بانک منصوب کرد.

در متن حکم وزیر ارتباطات آمده است:

با عنایت به هماهنگی به عمل آمده با وزارت امور اقتصادی و دارایی، تاییدیه بانک مرکزی به شماره نامه 204494/98 مورخ 17/06/1398و ماده 31 قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را بعنوان "عضو هیات مدیره پست‌ بانک‌ ایران" منصوب می کنم. امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

اکبر کشاورزیان دارای مدرک دکترای اقتصاد است و عضو هیات مدیره موظف شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، رییس ادارات کل آموزش و تشکیلات و روشها بانک سپه و معاون اداره‌ کل تسهیلات این بانک، پژوهشگر برتر نظام بانکی کشور، دبیر کمیسیون اعتبارات شورای هماهنگی اعتبارات بانک‌ها و مدیر پروژه انتشار اوراق مالی اسلامی (صکوک) بانک سپه را داراست. وی همچنین مدرس مؤسسه عالی‌بانکداری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مدرس امور تخصصی در شبکه بانکی کشور است و تالیف چهار جلد کتاب در زمینه امور بانکی و حدود 40 مقاله علمی و پژوهشی در امور اقتصادی و بانکی و گزارش‌های مختلف در امور بانکی و مالی را در کارنامه خود دارد و مجری طرح‌های متعدد پژوهشی و تحقیقات بانکی در شبکه بانکی کشور نیز بوده است.

 

 

اخلاق ایران معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر