کد خبر: 696431 A

نخستین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور ۹۶ تیم از ۳۲ استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در نشست خبری این گردهمایی گفت: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری در مورد اهمیت فضای مجازی و لزوم حضور پررنگ بسیجیان و افسران جوان جبهه انقلاب این گردهمایی به همت سازمان فضای مجازی بسیج برگزار می‌شود.

وی افزود: در این گردهمایی که شاهد حضور ۹۶ تیم از ۳۲ استان کشور خواهیم بود،بخش‌های مختلفی از جمله تولید محتوای دیجیتال،همایش علمی و آموزشی فرماندهان شبکه مردمی سایبری انقلاب و همچنین نمایشگاه دستاوردهای بسیج وجود خواهد داشت.

معین اظهار کرد: علاوه بر این بخش‌ها طی برگزاری این همایش تلاش می‌شود تا استعدادها و فعالان فضای مجازی در عرصه انقلاب شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

به گفته رئیس سازمان فضایی مجازی بسیج، این گردهمایی در تاریخ ۸ آذرماه آغاز به کار می‌کند ‌ و در روز ۱۰ آذرماه به کار خود پایان خواهد داد.

وی ادامه داد: در این گردهمایی فعالان حوزه‌های نرم‌افزار و بازی‌های تلفن‌همراه و انیمیشن‌های کوتاه دوبعدی بایکدیگر رقابت خواهند کرد.

رییس سازمان فضای مجازی بسیج افزود: وجه تمایز این رقابت در این است که با یک موضوع از پیش‌ تعیین نشده و با فرمان رییس سازمان بسیج سردار غلامحسین غیب‌پرور آغاز خواهد شد.

وی افزود: در روز دهم آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ و ۱۸ الی ۲۱:۳۰ در دو بخش مجزا اجتماع و گردهمایی اصلی رو خواهیم داشت و از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در خدمت یک هزار نفر از فعالان فضای مجازی بسیج از سراسر کشور خواهیم بود؛ همچنین محصولات و تولیدات مختلفی از قرارگاه مجازی بسیج رونمایی خواهد شد.

استان کشور بازی بسیج رقابت فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر