کد خبر: 1052611 A

شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، از «پویش نهال» که با همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای حمایت از دانش‌آموزان کم‌بضاعت به راه افتاده است حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، مدارس در حالی به فعالیت‌های خود به صورت غیرحضوری ادامه می‌دهند که بسیاری از دانش‌آموزان قادر به تهیه تبلت یا موبایل به عنوان ابزار ارتباطی تحصیلی نیستند و به ناچار از تحصیل بازمانده‌اند. در همین راستا سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به منظور تهیه تبلت برای این دانش‌آموزان، پویشی با عنوان پویش نهال به راه انداخته تا با تهیه بیست هزار تبلت شرایطی فراهم کند که تعدادی از این دانش‌آموزان بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.

شاتل موبایل نیز حمایت خود را از این پویش اعلام کرده و کمک می‌کند تا افراد بیشتری به این پویش بپیوندند. پیش از این نیز شاتل موبایل در کمپینی که از سوی «دیوار» برگزار شده بود، به دانش‌آموزان نیازمند سیم‌کارت با اینترنت رایگان اهدا کرده بود. 

همه افرادی که تمایل دارند سهمی در پویش نهال و کمک به تحصیل این دانش‌آموزان داشته باشند می‌توانند ضمن آگاه کردن افراد بیشتری برای پیوستن به این پویش،کمک‌ های نقدی خود را از طریق شماره‌کارت 5700-9926-9975-6037 بانک ملی شعبه آپادانا به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پویش نهال و کمک های غیر نقدی خود را به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان توپچی، پلاک 3، طبقه 3، دبیرخانه نصر کشور برای این سازمان ارسال کنند.

اینترنت تلفن همراه دانش آموزان رایانه موبایل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر