کد خبر: 999995 A

کارگردان برنامه فرمول یک با اعلام خبر آغاز فصل سوم فرمول یک، گفت: برنامه اول ضبط و آماده پخش است و از دوشنبه شب (۱۰ آذر ماه) حدود ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، کارگردان برنامه فرمول یک با اعلام خبر آغاز فصل سوم فرمول یک، گفت: برنامه اول ضبط و آماده پخش است و از امشب ۱۰ آذر ماه حدود ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه پخش می‌شود.

محمد آقای فرد دلیل تاخیر یک هفته‌ای این برنامه را هم شلوغی کنداکتور پخش شبکه یک به علت مناسبتهای هفته اول آذر از جمله وفات حضرت معصومه اعلام کرد و گفت: انشاالله از هفته آینده با بخشهای نو و گفت و گو‌های جذاب سری جدید فرمول یک را آغاز می‌کنیم. 

آقایی فرد با بیان اینکه کرونا و پیامدهای آن موضوع اولین برنامه شبانه فرمول یک است افزود: البته در این برنامه از یک دلال فوتبال هم دعوت کرده‌ایم که بطور شفاف از پشت پرده زد و بندهای فوتبالی و شرط بندیهای آن پرده بر می‌دارد. 

کارگردان فرمول یک افزود: موسیقی خیابانی یکی دیگر از تدارکات ما برای بینندگان است که برای اولین بار در این برنامه انجام شده است. 

وی همچنین از حضور مصطفی راغب، برای اجرای ترانه‌های شاد، سپند امیر سلیمانی برای اجرای بخش طنز و امیر کربلایی زاده برای اجرای بخش استندآپ فرمول یک خبر داد و افزود: علاوه براین، امکانی در برنامه فراهم کرده‌ایم تا علاقمندان به استند آپ بتوانند استعداد خود را نشان دهند. 

پخش موسیقی‌های نوستالوژیک مثل خانه مادر بزرگه، آقای حکایتی و…از دیگر بخش‌های جنگ شبانه فرمول یک است. 

فصل سوم برنامه فرمول یک با تهیه‌کنندگی و اجرای سید علی ضیا دوشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود.

فرمول یک علی ضیا شبکه یک سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر