کد خبر: 999163 A

دو فصلنامه بین‌المللی «حقوق بشر» به عنوان تنها نشریه حقوقی کشور با اعتبار علمی رتبه الف، به عضویت پایگاه نشریات علمی وزارت علوم درآمد.

به گزارش ایلنا، دو فصلنامه بین‌المللی «حقوق بشر» به عنوان تنها نشریه حقوقی کشور با اعتبار علمی رتبه الف، به عضویت پایگاه نشریات علمی وزارت علوم درآمد.

این نشریه پیش از این توانسته بود عضو پایگاه استنادی اسکوپوس شود.

در حال حاضر دوفصلنامه حقوق بشر با دارا بودن مجوز بین‌المللی اسکوپوس، رتبه علمی وزارت علوم، عضویت در پایگاه ISC، عضویت در SID و پایگاه های معتبر بین المللیِ هین آنلاین، گوگل اسکالر، دواج، اولریش وب و … آماده دریافت و بررسی مقالات علمی در حوزه های گوناگون حقوق بشر به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

این دوفصلنامه از سوی مرکز مطالعات حقوق بشر دانشگاه مفید و در کشور ایران از سال 1385 چاپ و منتشر می شود. دو فصلنامه حقوق بشر یک نشریه با داوری بسته و دوسو ناشناس است که جهت گسترش مفاهیم حقوق بشر در ایران و انعکاس دیدگاه‌های موجود و همچنین جهت سهولت دسترسی به صورت دسترسی آزاد (رایگان) منتشر می‌شود و برای پذیرش و انتشار مقالات هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

نشریه به دو صورت چاپی و الکترونیکی و هر دو فصل یکبار به دست چاپ سپرده می‌شود و مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته و بررسی می‌شوند.

صاحب امتیاز این دو فصلنامه دانشگاه مفید، مدیر مسئول: محمد رضا یوسفی شیخ رباط و سردبیر: سیدمحمد قاری سیدفاطمی هستند.
عضویت دو فصلنامه «حقوق بشر» در پایگاه نشریات علمی وزارت علوم دو فصلنامه بین‌المللی «حقوق بشر»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر