کد خبر: 998994 A

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با ابلاغ حکمی مدیر بخش عکس، پوستر و ماکت این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی پریسا عباس‌زاده را به عنوان مدیر بخش عکس، پوستر و ماکت این دوره منصوب کرد.

در متن حکم جدی به عباس‌زاده آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در این حوزه، به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش عکس، پوستر و ماکت بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.

امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همچنین انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

پریسا عباس زاده دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی دانشگاه تربیت مدرس است.

عضویت در شورای مرکزی کانون تئاتر دانشگاه تربیت مدرس، عضو ستاد برگزاری فستیوال بین‌المللی سی پرفرمنس، سی هنرمند و همچنین فستیوال بین‌المللی رادیکال پرفورمنس موزه هنرهای معاصر از جمله فعالیت‌های اجرایی وی است.

او همچنین در بخش عکس بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران موفق به دریافت "لوح تقدیر" گردید.

شایان ذکر است بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تاتر دانشگاهی به دبیری مجتبی جدی از آبان 99 با بخش پژوهش (جایزه فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، ترجمه، ماکت صحنه، عکس، پوستر، کارگاه‌ها و درس گفتار‌ها کار خود را آغاز می‌کند.

تئاتر هنرهای معاصر جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران تئاتر دانشگاهی ایران شورای مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر