کد خبر: 998184 A

​موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در آخرین روز بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران میزبان ۳ نشست تخصصی خواهد بود.

به گزارش ایلنا، نشست‌هایی که در روز جمعه سی‌ام آبان ماه در بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از سوی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و تشکل‌های فعال حوزه نشر برگزار می‌شود، به شرح زیر است؛ 

در این روز از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ نشست «فقدان حمایت و نشر کتاب افراد دارای معلولیت (راهکارها و پیشنهادها)» با حضور منصور برجیان و منصور شادکام با مشارکت انجمن نابینایان و معلولان برگزار خواهد شد. 

همچنین از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ نخستین آیین ملی بزرگداشت ویرایش استادان، ویراستاران، پژوهشگران، ناشران، منتقدان، موسسه‌ها و فناوران با حضور مهدی صالحی با مشارکت انجمن ویرایش و درست‌نویسی برگزار می‌شود. 

در آخرین برنامه روز جمعه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ هم آیین «تجلیل از مترجم برگزیده: محبوبه نجف خانی» با حضور محمدرضا اربابی با مشارکت کانون سراسری مترجمان برگزار برپا می‌شود. 

علاقه‌مندان می‌توانند این نشست‌ها را به صورت زنده از طریق اینستاگرام موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی @khaneyeketab دنبال کنند. 

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» برگزار می‌شود.

خانه کتاب هفته کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر