کد خبر: 996633 A

حسین صفری معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: وب‌سایت اهدای کتاب این موسسه در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و توسعه و تجهیز کتابخانه‌ها به منابع بیشتر و با هدف مدیریت هدفمند و مؤثر کتاب‌های اهدایی در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، حسین صفری معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: وب‌سایت اهدای کتاب این موسسه در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و توسعه و تجهیز کتابخانه‌ها به منابع بیشتر و با هدف مدیریت هدفمند و مؤثر کتاب‌های اهدایی در دسترس قرار گرفته است.

صفری گفت: در این وب سایت؛ هر اهدا‌کننده از هر نقطه کشور می‌تواند کتاب‌های خود را اهدا کند و هر مرکز اهدا گیرنده می‌تواند درخواست خود را در سایت ثبت و ارسال کند.
معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، عنوان کرد: افرادی که کتاب‌های مختلفی در منزل یا محل کار  یا حتی نذر کتاب دارند می‌توانند با ورود به این سایت اطلاعات کتاب‌ها را  ثبت کنند. این سایت در گذشته هم فعال بود اما همزمان با آغاز بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به‌صورت ویژه کار خود را آغاز می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه کتاب‌های اهدایی با اولویت مناطق کم برخوردار توزیع می‌شود، گفت: ارائه نامه درخواست کتبی از مراکز آموزشی، پژوهشی، کتابخانه و انجمن‌های فرهنگی، ایجاد حساب کاربری در سایت اهدای کتاب و معرفی نماینده برای تحویل و انتخاب کتاب در سایت از جمله شرایط عمومی اهدای کتاب در این سامانه است.
صفری در پایان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مرجعه به وب‌سایت ehdayeketab.ir کتاب اهدا کنند یا درخواست‌های خود را پیگیری کنند.

ادبیات ایران خانه کتاب معاون کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر