کد خبر: 995605 A

تهیه کننده و مجری مسابقه تلویزیونی «اسراء» از افزوده شدن رشته‌های جدید مداحی، دعاخوانی و اجرای تلویزیونی به این مسابقه استعدادیابی خبر داد.

به گزارش ایلنا، تهیه کننده مسابقه استعدادیابی «اسرا» از برگزاری دوره دهم این مسابقه در سه رشته تلاوت‌های تقلیدی، دعاخوانی، مداحی و اجرای تلویزیونی از یکشنبه ۲۵ آبان ماه به صورت زنده خبر داد. 

سید وحید مرتضوی با بیان اینکه در این دوره هم مثل سایر ادوار این مسابقه تلویزیونی، علاقمندان از سراسر کشور آثار خود را به این مسابقه ارسال کرده اند، گفت: پس از بررسی اولیه آثار ارسالی، ۳۸۰ نفر در مرحله تلویزیونی حاضر خواهند بود. 

وی افزود: البته قرار بود همه شرکت کنندگان در این مرحله با حضور در استودیوی برنامه، در این بخش شرکت کنند اما به دلیل موج سوم شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شرکت کنندگان، گروه برنامه ساز با حضور در استان‌های مختلف اثر دوستان را ضبط کردند که در هر برنامه پخش می‌شود و مورد ارزیابی داوران حضوری و غیرحضوری برنامه قرار می‌گیرد. 

مجری مسابقه اسراء همچنین درباره مساله داوری آثار شرکت کنندگان گفت: داور حضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد منشاوی، استاد غلام نژاد هستند و در بخش غیرحضوری نیز در خدمت دکتر نیکدستی از اصفهان هستیم. 

مرتضوی داور حضوری و غیرحضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد عبدالباسط را استادپورزرگری و استاد اطهری فر از البرز اعلام کرد و افزود: در بخش تلاوت تقلیدی استاد مصطفی اسماعیل نیز از داوری حضوری دکتر رضیعی و داوری غیرحضوری استاد سادات فاطمی از مشهد بهره می‌گیریم. 

وی درباره بخش اجرای تلویزیونی این دوره از مسابقه اسراء نیز گفت: خانم ملکی داور حضوری و خانم امینیان داور غیرحضوری اجرای تلویزیونی خانم‌ها هستند و یراق بافان و دکتر پورحسین هم به ترتیب داوران بخش حضوری و غیرحضوری اجرای تلویزیونی آقایان هستند. 

تهیه کننده مسابقه قرآنی اسراء همچنین استاد بکایی را داور بخش دعاخوانی و استاد حدادیان را داور بخش مداحی اعلام کرد. 

علاقمندان به دنبال کردن مسابقه «اسراء» می‌توانند از طریق @qtv8_esra در فضای مجازی و پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقه به آدرس www. qurantv. ir/esra در جریان مسابقه قرار گیرند. همچنین سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۴۴۲۲ نیز پیامهای مخاطبین گرامی را دریافت خواهد کرد.

مسابقه تلویزیونی اسراء مسابقه قرآنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر