کد خبر: 994523 A

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت‎الاسلام و المسلیمن داود فیرحی را به اهالی فرهنگ و کتاب تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن پیام محسن جوادی آمده است:

 
انا لله و انا الیه راجعون
 
«خبر در گذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام و المسلمین آقای دکتر داود فیرحی داغ بزرگی بر دل دوستداران دینداری خردورزانه نهاد. او فضیلت‎های بسیاری داشت که از جمله مهمترین آنها عبارت است از اشتغال فراگیر به دانش آموزی، صبوری در مسیر درس آموزی ، بهره‌گیری از فرصت‌های گذرا در راه تعالی معنوی خود و دیگران، حریت و آزاد اندیشی، درست سخن گفتن و داشتن سبک زندگی اعتدالی و فروتنی و احترام به دیگری.
 
برای بسیاری از دوستان آن مرحوم از جمله این بنده یاد او همیشه تداعی‎گر خاطراتی مشحون از حکمت و اخلاق است. او امروز از میان ما رفت و مهمان خدای کریم و مهربان شد و در جوار رحمت الهی آرام گرفت.
 
ضمن عرض تسلیت به خانوادۀ محترم ایشان و نیز دوستان و شاگردان وی و جامعۀ علمی کشور، از خداوند منان برای آن عزیز سفر کرده به سرای آخرت رحمت و مغفرت، مسألت داریم. همچنین از  خداوند مهربان برای بازماندگان آن مرحوم صبر و سلامت و طول عمر با برکت خواهانیم.  
 
حجت‎الاسلام و المسلمین داود فیرحی به دلیل ابتلا به کرونا و پس از تحمل یک دوره بیماری روز چهارشنبه(21 آبان ماه) چشم از جهان فروبست.
داود فیرحی داود فیرحی درگذشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر