کد خبر: 994490 A

علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه‌ملی درگذشت محمدحسین نورشاهی گوینده رادیو ایران را در پیامی تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه‌ملی درگذشت محمدحسین نورشاهی را که این سال‌ها به‌عنوان گوینده رادیو ایران فعالیت می‌کرد در پیامی تسلیت گفت. 

در این پیام آمده است: 

«کل من علی‌ها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام

بازگشت همه به سوی اوست

با نهایت تاسف و تاثر با خبر شدم استاد محمدحسین نورشاهی، گوینده پیشکسوت و ولایت مدار رادیو و انسان پر تلاش سال‌های حماسه از میان ما پر کشید و داغی دیگر بر دل خانواده صدای رسانه‌ملی نشست. 

سرهنگ محمدحسین نورشاهی، اولین همافری بود که با طنین صدای رسایش در نوزده بهمن ماه به امام خویش لبیک گفت و نه فقط در طی هشت سال دفاع‌مقدس که تا امروز در خط ولایت ماند و در تمام این دوران با ادب و اخلاقی مثال‌زدنی سعی در انتقال مفاهیم عقیدتی، عاطفی و حماسی نمود و چه در برنامه‌هایی مثل برنامه رادیویی ارتش و چه در برنامه‌های اجتماعی، خانوادگی و معارفی با لحن صمیمی و تاثیرگذار خود در راستای انتقال مفاهیم عالی دینی، معنوی و اخلاقی، مهمان خانه‌های مردم بود. 

خاطره مطالبه‌گری مرحوم نورشاهی عزیز با رعایت اخلاق و ادب حرفه‌ای در گفتگو با مسئولین هیچ وقت فراموش نمی‌شود و طنین دلنشین صدا و یاد و خاطره آن عزیز سفر کرده برای همیشه در لوح دل مردم قدرشناس ایران خواهد ماند. 

اینجانب از طرف خود به خانواده محترم آن فقید سعید و سپس به جامعه جلیل‌القدر رسانه‌ملی به ویژه همکارانم در رادیو، تسلیت می‌گویم و از درگاه ربّ‌العالمین برای آن استاد گرامی، طلب رستگاری و برای بازماندگان، تمنّای صبر و شکیبایی دارم. 

علی بخشی‌زاده

معاون صدای رسانه‌ملی» 

کرونا علی بخشی‌زاده محمدحسین نورشاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر