کد خبر: 994022 A

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی گفت: از روز ۲۰ آبان‌ماه تمام تأسیسات گردشگری مرکز استان از ساعت ۱۸ فعالیت خود را تعطیل کرده و هیچ‌گونه خدماتی ارائه نخواهند داد.

به‌گزارش ایلنا، ابوالفضل اسماعیلی (سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی) با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های جدید برای تأسیسات گردشگری خراسان شمالی به مدت یک‌ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: تمام تأسیسات گردشگری استان ملزم به رعایت و اجرای این دستورالعمل هستند.

به گفته او، از روز ۲۰ آبان‌ماه تمام تأسیسات گردشگری مرکز استان از ساعت ۱۸ فعالیت خود را تعطیل کرده و هیچ‌گونه خدماتی ارائه نخواهند داد.

او با اشاره به اینکه هدف اصلی از اعمال این محدودیت‌ها، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا است، تصریح کرد: گشت‌های ویژه و مشترک به‌صورت شبانه‌روزی تشکیل شده است و با متخلفان برخورد خواهد کرد.

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی تأکید کرد: استان در حال حاضر در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار دارد و بر این اساس از تمام مردم و شهروندان درخواست می‌کنیم تا از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

در خراسان شمالی ۱۵۶ مرکز اقامتی و رفاهی با ظرفیت ۱۰۸۴ تخت فعالیت می‌کنند که این مراکز اقامتی و رفاهی شامل هفت واحد هتل، یک هتل‌آپارتمان، یک متل، ۱۱ واحد مهمان‌پذیر، ۶۵ واحد پذیرایی، ۳۴ اقامتگاه بوم‌گردی و ۳۸ خانه‌مسافر است.

خراسان شمالی گردشگری گردشگری استان ویروس تأسیسات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر