کد خبر: 993808 A

آی فیلم پخش سریالی با بازی مرحوم کریم اکبری مبارکه را از روز جمعه (۲۳ آبان ماه) آغاز می‌کند.

به گزارش ایلنا، سریال «پشت‌بام تهران» که در سال ۱۳۹۴ از شبکه یک سیما پخش شده بود، از جمعه این هفته در کانال فارسی شبکه آی فیلم بازپخش می‌شود. 

کریم اکبری‌مبارکه یکی از بازیگران این سریال است. زنده یاد اکبری‌مبارکه بر اثر ابتلا به کرونا در حالی که مشغول بازی در سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی بود از دنیا رفت.

«پشت‌بام تهران» را بهرنگ توفیقی ساخته که کارگردانی سریال‌های «آمین»، «عقیق»، «انقلاب زیبا»، «زیر پای مادر» و «پدر» را در کارنامه خود دارد. 

فیلم‌نامه این سریال را سعید نعمت‌الله با این داستان به نگارش درآورده است: غیاث صفا جوانی است که در زندگی خود به افق‌های غیر واقعی چشم دوخته است. مامان طاهره مادربزرگ غیاث که تمام دنیای وی است از او خواسته مال حرام وارد زندگی‌شان نشود، اما غیاث در شبی ناخواسته مجبور می‌شود در یک دزدی به دوستش کمک کند و این دزدی آغازی می‌شود برای ورود مال حرام به زندگی غیاث. 

کامبیز دیرباز، سام درخشانی، آزاده صمدی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، کریم اکبری مبارکه، لیندا کیانی، بهزاد فراهانی، مجید واشقانی، خسرو شهراز، علیرضا آرا، زهره حمیدی و شهین تسلیمی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

«پشت‌بام تهران» قرار است هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن برود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ خواهد بود. 

آی فیلم پشت بام تهران کریم اکبری‌مبارکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر