کد خبر: 992573 A

پخش اختتامیه در فضای مجازی؛

آیین پایانی مسابقه بین‌المللی نقاشی دست‌های پاک به‌صورت مجازی از مشهد و در سایت این رویداد پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، سایت مسابقه بین‌المللی نقاشی دست‌های پاک به نشانی اینترنتی cong-phcai.mums.ac.ir از ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ این آیین را به‌صورت زنده از شهر مقدس مشهد پخش می‌کند.

در این میان هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا در ایران و تعداد زیادی از کشورهای جهان، فراخوان مسابقه بین‌المللی دست‌های پاک نجات بخش زندگی در رشته نقاشی و با موضوع بهداشت فردی و شست‌وشوی دست‌ها از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی منتشر شد.

بر اساس این فراخوان کودکان و نوجوانان ۴ الی ۱۸ سال در بخش ملی و بین‌المللی از ۲۷ کشور جهان آثار خود را تا پایان مرداد در سایت www.paint.fast.kpf.ir بارگذاری کردند و  حدود ۹ هزار اثر از ایران و ۲۷ کشور جهان به این مسابقه ارسال شد  که اکنون در مرحله داوری است.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز کنترل عفونت بیمارستان‌های دانشگاه ژنو سوییس به‌ عنوان مرکز همکار سازمان بهداشت جهانی در ایمنی بیمار در برگزاری این رویداد با کانون مشارکت داشتند.

یادآوری می‌شود؛ آیین پایانی مسابقه بین‌المللی نقاشی دست‌های پاک در مشهد مقدس قرار است ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۱۹ آبان به صورت مجازی برگزار ‌شود.

بیمارستان فضای مجازی مشهد مشهد مقدس نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر