کد خبر: 992019 A

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی اعضای «نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر» را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، محسن جوادی در احکامی جداگانه محمود شالویی، علیرضا اسماعیلی، فرزاد ادیبی، نیکنام حسینی‌پور، ایوب دهقانکار، محمدحسین شهامت‌پور، احمد ابوالحسنی، غلامرضا شجاع، علی‌اکبر ابراهیمی و مهرزاد دانش را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر منصوب کرد.
در متن هر یک از این احکام آمده است: 
«گستره فنی، هنری و بیانی آثار چاپی در ساحت کتاب و حوزه بسته‌بندی از مهم ترین سنجه‌های رسانه‌ای و فرهنگی این میراث ارزشمند است. در راستای تقویت این جایگاه مهم و نظر به تجربه و دانش و ذوق جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر (شامل بیستمین دوره جشنواره چاپ و چهارمین دوره نشان شیرازه) منصوب می‌شوید.
امید است به پشتوانه دانش و دقت نظر شما، غنای محتوایی، زبانی، هنری و فنی این رویداد فرهنگی سودمند‌تر به بار بنشیند و بهره‌ای نیکو به حوزه ارزشمند چاپ و نشر کشور رساند.»
بر اساس این گزارش، پیش از این نیز سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه محسن جوادی را به عنوان رئیس شورای سیاست‎گذاری نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر (شامل بیستمین دوره جشنواره چاپ و چهارمین دوره نشان شیرازه) منصوب کرده بود.
نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر