کد خبر: 991348 A

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در هفته پیش رو سه سریال رادیویی را برای پخش از شبکه‌های مختلف رادیو آماده کرده است.

 

به گزارش ایلنا، «ثبت با سند برابر است»، «کارآگاه حکمت» و «عمو زنجیرباف» عناوین سریال‌های جدیدی هستند که این هفته از آنتن شبکه‌های مختلف رادیویی پخش می‌شوند. 

سریال رادیویی «ثبت با سند برابر است» به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش خواهد شد. این سریال رادیویی موضوعی اجتماعی دارد و درباره شخصی است که به دلیل بازنشستگی دچار رخوت و بی‌حوصلگی شده و در تلاش است به هر طریقی خودش را سرگرم کند. هانیه نجفی نویسنده این سریال و مینو جبارزاده کارگردان آن است. 

«ثبت با سند برابر است» از روز شنبه، هفدهم آبان، ساعت ۶:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه روی آنتن رادیو سلامت می‌رود. 

سریال رادیویی «کارآگاه حکمت» نیز از روز شنبه ساعت ۲۲ روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و مجموعه‌ای جنایی معمایی با محوریت کارآگاهی بازنشسته تأمینات به نام حکمت است که ما را به تهران سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۲۵ می‌برد. سریال پلیسی رادیویی «کارآگاه حکمت» به نویسندگی فرهاد امینی و کارگردانی مهرداد مهماندوست با موضوع پلیسی و به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. 

همچنین سریال رادیویی «عمو زنجیرباف» نیز به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش می‌شود. این سریال رادیویی به نویسندگی یاسمن شکرگزار و به کارگردانی سعیده فرضی موضوعی خانوادگی – اجتماعی دارد و از روز یک شنبه هجدهم آبان ساعت ۱ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود. 

در تهیه و تولید سریال‌های جدید رادیویی، تهیه کنندگان، بازیگران، صدابرداران و افکتورهای مطرح اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز همکاری بسزایی داشته‌‌‌‌‌‌اند. 

رادیو رادیو نمایش رادیو سلامت ثبت با سند برابر است سریال رادیویی عمو زنجیرباف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر