کد خبر: 989140 A

کتاب «عبور از گذشته» نوشته پروفسور فرانسین شاپیرو با ترجمه عنایت‎اله شهیدی و عهدیه اکبری به زودی توسط انتشارات ارجمند روانه بازار کتاب می‌شود.

به گزارش ایلنا، کتاب «عبور از گذشته» نوشته پروفسور فرانسین شاپیرو راهنمایی مفید و کاربردی از خالق روان‌درمانی EMDR (حساسیت‌زدایی و بازپردازش با حرکات چشم) است. این روش که از پشتوانه پژوهشی و علمی بسیار بالایی برخوردار است تاکنون به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کمک کرده تا زندگی شادتر و آسوده‌تری داشته باشند.

فرانسین شاپیرو در این کتاب ضمن معرفی EMDR، روش‌های شناسایی و مقابله با خاطرات پردازش‌نشدهای که ریشۀ دردهای روحی و جسمی بوده و نحوۀ پاسخگویی ما در جهان را پایه‌ریزی می‌کنند، به زبان ساده و با مثالهای بالینی فراوان آموزش می‌دهد.

عبور از گذشته، منبع ارزشمندی برای درمانگران، درمانجویان و همچنین برای بسیاری از افرادی است که هر روزه خاطرات دردناک و آثار تجربیات آسیبزا زندگی مبارزه می‌کنند. دکتر شاپیرو در این کتاب روش درمانEMDR را در دسترس عموم قرار میدهد و با آموزش تکنیک‌های خودیاری، بهبودی از عوارض تروما را برای همه میسر می‌کند. نکته بسیار جالب و مفید دیگر کتاب آن است که خواننده میآموزد در چه شرایطی میتواند با استفاده از تکنیکهای کتاب به خود کمک کند و چه زمانی نیاز به مراجعه به درمانگر دارد.

نشر ارجمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر