کد خبر: 987882 A

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای انجام برنامه های مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایلنا، در مراسم امضا تفاهم نامه انجام برنامه‌های مشترک فی مابین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، پرهام جانفشان گفت: با انجام این تفاهم نامه بسیاری از موضوعات از جمله تشدید همکاری‌های مشترک در مقابله با حفاران غیر مجاز و فروشندگان اشیای عتیقه به ویژه در خیابان منوچهری، صدور مجوز ماشین‌های گردشگری و صنایع دستی در سطح شهر تهران، اجرای بازدیدهای مشترک به منظور برخورد با تاسیسات غیر مجاز گردشگری، حمایت از برگزاری تورهای یک و چند روزه در تهران اجرایی می‌شود. 

جانفشان افزود: امنیت مهمترین مقوله در توسعه پایدار گردشگری است که امضای این تفاهم نامه می‌تواند موجب حمایت بیشتر از فعالیت تاسیسات گردشگری استان تهران شود. 

سرهنگ مرادی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این نشست گفت: تعامل دستگاه ‌های اجرایی با نیروی انتظامی امنیت پایدار را برای عموم شهروندان به همراه دارد و تمام تلاش ما در کلان شهر تهران افزایش امنیت و تعامل با دستگاه‌های فرهنگی است. 

سرهنگ مرادی گفت: پلیس تهران بزرگ این آمادگی را دارد تا با تمام توان در اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه با اداره کل میراث فرهنگی استان تهران همکاری لازم را انجام دهد. 

لازم به ذکر است تفاهم نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ۷ ماده و ۱۹ بند به مدت سه سال امضاء شده است.

استان تهران فرماندهی انتظامی گردشگری و صنایع دستی معاون منوچهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر