کد خبر: 987001 A

شب گذشته محمدحسین لطیفی در برنامه پشت صحنه رادیو تهران موضوعی را درباره ادامه همکاری با برنامه هفت مطرح کرد که با انتشار اخبار نادرست از سوی روابط عمومی شبکه رادیویی تهران این موضوع وارد حاشیه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدحسین لطیفی در برنامه شب گذشته خود با اشاره به شروع ساخت سریال سنجرخان در کردستان گفت که ادامه اجرای برنامه هفت برای او به دلیل مسافت و رفت و آمد سخت خواهد بود اما با این وجود این موضوع را ادامه می‌دهد. 

روابط عمومی شبکه رادیویی تهران در تنظیم این خبر با ادعای استعفای لطیفی از هفت باعث ایجاد حاشیه پیرامون این موضوع شد. موضوعی که بلافاصله از سوی لطیفی و روابط عمومی برنامه هفت تکذیب شد. 

محمدحسین لطیفی در واکنش به این خبر گفت: در مصاحبه‌ای که منتشر شده شیطنت زیادی شده است. در ابتدا از من سوال شد چرا هفت مثل دوره‌های گذشته جنجالی نیست و من پاسخ دادم باید در برنامه‌ شان میهمان حفظ شود. در ادامه سوال شد با توجه به شروع سریال برای ادامه اجرای هفت مشکلی ندارید که من پاسخ دادم با توجه به نبود پرواز در سنندج برای من سخت است. 

وی ادامه داد: از تهیه کننده هم خواسته بودم اگر امکان دارد شخصی را در این مدت جایگزین من کنند ولی چون ۸۰ قسمت از برنامه را خودم اجرا کردم دوست دارم در ادامه خودم با وجود سختی حضور داشته باشم. پس این خبر انصراف و استعفای من کاملاً کذب است و فایل صوتی مصاحبه را در صورت لزوم منتشر خواهم کرد. 

دستیابی خبرگزاری ایلنا به فایل صحبت‌های لطیفی نشان می‌دهد حق با مجری برنامه هفت است و موضوع مطرح شده از سوی شبکه رادیویی تهران کذب است. 

در ادامه می‌توانید فایل این گفتگو را گوش کنید:

برنامه هفت رادیو تهران محمدحسین لطیفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر