کد خبر: 986958 A

مدیران مسئول روزنامه‌ها، برای شرکت در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها در سال (۹۹.۹۸)، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ ۷ آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها ارسال کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی روزنامه ها، ایجاد رقابت حرفه‌ای و سالم و روشن شدن جایگاه واقعی هر روزنامه، از مدیران مسئول محترم روزنامه‌ها (سراسری و غیر سراسری) دعوت می‌کند، برای شرکت در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها (سال ۹۸-۹۹) مطابق شیوه نامه مصوب دو نسخه از هر شماره روزنامه خود، همراه با فرم خوداظهاری تکمیل شده، جداول الحاقی و مستندات لازم را تا تاریخ ۷ آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها به نشانی: تهران-خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک یازده، طبقه دوم، کد پستی: ۱۵۳۱۶۳۶۱۱۱، آقای خوشبخت یا خانم خرازی به شماره تماس ۸۸۷۳۵۴۳۹-۰۲۱ ارسال و رسید دریافت کنند.

از آنجا که برابر ماده ۱۲ شیوه نامه رتبه بندی، در مرحله تجدید نظر، مدرک جدیدی پذیرفته نخواهد شد، از مدیران مسئول محترم روزنامه‌ها درخواست می‌شود، نسبت به ارسال کامل مدارک و مستندات، دقت لازم و اهتمام شایسته معمول دارند.

شایان ذکر است، روزنامه‌های استانی می‌توانند از طریق پست سفارشی به نشانی ذکر شده، نسبت به ارسال روزنامه و مستندات خود اقدام کنند.

روزنامه‌های ارسالی برای شرکت در طرح رتبه بندی، مطابق تاریخ‌های اعلام شده به شرح زیر ارسال شود:

*دوشنبه، ۱۱ شهریور، سه‌شنبه، ۲۸ آبان و چهارشنبه، ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۸

*شنبه، ۱۰ خرداد و یکشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

معاونت مطبوعاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر