کد خبر: 986811 A

کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای خطاب به مدیرعامل خانه سینما ضمن تبریک انتخاب مجدد شاهسواری بر لزوم تلاش بیشتر برای حل مشکل معیشتی هنرمندان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، در متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران خطاب به منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما آمده است:« در روزهایی که سینمای ایران احتیاج به آرامش، تدبیر و روش‌های خردورزانه دارد، ضمن سپاس از انتخاب بجا و شایسته هیئت مدیره محترم خانه سینما، با شناختی که از شما و تجارب با ارزشتان داریم، توقع این است که در کنار تلاش جهت رفع مشکلات معیشتی اهالی سینما و ارتباط بیشتر و کارآمدتر با صنوف، قدم‌های محکم‌تری را در جهت شناسایی بازارهای جدید نمایش و عرضه در این عصر دیجیتال برداشته و با داشتن یک روابط عمومی قدرتمندتر، به ساختار جدیدی در خانه سینما فکر کنید که آینده سینمای ایران را در همه جوانب اندیشگی، شغلی و اقتصادی تامین کند. بر این باوریم که این اهداف با درایت هیئت مدیره و حضور شما و نیز همراهی صنوف سینمایی محقق می‌شود. 

کانون کارگردانان با تبریک و تشکر از پذیرفتن مجدد این مسئولیت، همواره در کنار شما و هیئت مدیره محترم در روزهای سخت پیش رو خواهد ایستاد.»

خانه سینما کانون کارگردانان منوچهر شاهسواری اصناف سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر