سرخط خبرها:
کد خبر: 986779 A

گالری انتظامی از روز جمعه میزبان برگزاری نمایشگاه «من برای گورم فرش نفرستادم» می‌شود.

به گزارش ایلنا، مجموعه «من برای گورم فرش نفرستادم» شامل ۵ پرده نقاشی دو در سه متر است که با اکرلیک کار شده است و موضوع تاریخی دارد و به قوم‌هایی که مورد عذاب الهی قرار گرفتند پرداخته است، نقاشی‌های او سبک شخصی دارد و موضوع در کارهای نقاش برایش حائز اهمیت است.

این نمایشگاه از تاریخ نهم روز جمعه تا چهاردهم آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در گالری انتظامی واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مطهری روبرو فروشگاه اتکا پلاک ۶۰۸ واحد ۵ برگزار می‌شود.

فرشته علیجانی متولد۱۳۷۳تهران دارای مدرک کاردانی گرافیک و کارشناسی نقاشی از دانشگاه شریعتی تهران است. او نه سال است که نقاشی را به صورت جدی آغاز کرده است. برگزاری سه نمایشگاه انفرادی در گالری هپتا و امام علی (ع) و شریعتی و همچنین نمایشگاه گروهی در نگارخانه فرشچیان و گالری کاوه را در رزومه خود دارد. در زمینه گرافیک هم فعالیت دارد و بیش از ۵۰ پوستر فیلم و تئاتر را طراحی کرده است. مجموعه من برای گورم فرش نفرستادم ششمین نمایشگاه نقاشی او است.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است:

ما کجای این جهان ایستاده‌ایم و عاقبت چه خواهد شد؟

سرگذشت اقوام با هدف عبرت آموزی و پندگیری بیان شده است تا انسانها با آگاهی از اوضاع و احوال ایشان خود را از اشتباهات و مهلکات دور بدارند به آن قسمتی از واقعه اشاره داریم که پیامی در بردارد و توجه نکردن به سرگذشت پیشینیان به سرنوشت مشابه آن‌ها دچار خواهد شد.

انسانها در گمراهی هستند و مرگ را نشناختند.

نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر