کد خبر: 985380 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان از پلمب مجتمع‌های بین راهی متخلف در سطح استان زنجان خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، امیر ارجمند (مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان ) گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و همزمان با شیوع موج کرونا در مهر ماه سه مورد درخواست پلمب، دو مورد اخطار پلمب و سه مورد اخطار شفاهی نتیجه بازرسی از تاسیسات و مجتمع‌های بین‌راهی استان زنجان است که با اعزام کارشناسان گردشگری اداره میراث‌فرهنگی و با همکاری بازرسی استانداری و اداره نظارت بر اماکن عمومی و نیروی انتظامی سه واحد مذکور پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.

او بیان کرد: استان زنجان ۲۲ مجتمع خدماتی‌رفاهی فعال در جاده‌های اصلی و منتهی به شهرهای توریستی دارد. طی روزهای گذشته گروه نظارت با انجام بازرسی و حضور مستمر در واحدهای خدماتی، ضمن مشاهده تخلفات صنفی و بهداشتی تذکرات لازم به واحدها ابلاغ شد، اما متاسفانه به دلیل عدم توجه به تذکرها و رفع ایرادها توسط مدیران دو واحد پذیرایی، کمیته نظارت ستاد،‌ ناگزیر به پلمب این واحدها شد.

 ارجمند گفت: کرونا را جدی بگیرید، در خانه بمانید و تا شکست کرونا و برگشت شرایط عادی از سفرهای غیرضروری بپرهیزید، زیرا این مساله در شیوع این ویروس نقش اساسی دارد.

استان زنجان گردشگری گردشگری و صنایع دستی نیروی انتظامی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر