کد خبر: 984278 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه از افتتاح خیابان غذا در استان تا پایان پاییز امسال خبر داد.

به‌ گزارش ایلنا، امید قادری (مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه) گفت: پروژه خیابان غذا، یکی از پروژه‌های مهم استان است، این پروژه با جدیت در حال اجراست که تلاش می‌کنیم در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری برسد.

او با اشاره به راه‌اندازی این پروژه در محدوده سراب قنبر، عنوان کرد: محدوده مورد نظر برای احداث این پروژه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ متر است و این مسیر به‌صورت پیاده‌راه اجرا خواهد شد.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه یادآور شد: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود و رقم سرمایه‌گذاری آن بالغ‌بر ۱۷ میلیاردریال است، پیش‌بینی می‌شود با توجه به وضعیت تورم به بیش از ۳۰ میلیارد ریال هم برسد.

او تصریح کرد: این پروژه که عملیات اجرایی آن از اواسط تیرماه امسال شروع شده، طبق برنامه‌ریزی اواخر پاییز به‌بهره‌برداری خواهد رسید.

قادری در ادامه گفت: ارائه انواع غذا و نوشیدنی و اجرای طرح‌های فرهنگی، تفریحی و ... از جمله کاربری‌های این پروژه است.

او با معرفی امکانات موجود در این پروژه خاطر نشان کرد: ۳۴ واحد دکه و غرفه با انشعابات، هشت عدد چرخ‌دستی با طراحی خاص، سینما هفت‌بعدی، اینترنت رایگان، دستگاه‌های عابربانک، فضای تفریح کودکان، بازی‌های کامپیوتری، سیستم نورپردازی مدرن، مسیر طراحی شده پیاده، آب‌نما و آتش‌نما، مبلمان شهری، فضای سبز، سرویس بهداشتی و اتاق تعویض کودک، فضای تبلیغات محیطی و... از جمله امکاناتی است که در این پروژه در نظر گرفته شده است.

تورم فضای سبز گردشگری گردشگری و صنایع دستی تبلیغات محیطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر