کد خبر: 982690 A

فیلم تلویزیونی «ایستگاه سلام» به کارگردانی سامان مراد حسینی، شنبه ۲۶ مهر ماه و مقارن با سالروز شهادت امام رضا (ع) از شبکه سه سیما بروی آنتن می‌رود.

به گزارش ایلنا، فیلم تلویزیونی «ایستگاه سلام» به کارگردانی سامان مراد حسینی و نویسندگی محسن جسور همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. 

داستان «ایستگاه سلام» درباره کشف و شهود مانیا دختر جوان ارمنی نسبت به گذشته خود است و قصه درباره یک معجزه است. مانیا در نهایت تصمیم می‌گیرد برای برطرف شدن این تردید تن به یک سفر ریلی به مشهد بدهد. 

این فیلم در رابطه با یک معجزه و تقابل بین شک و تردید است. تردید و شکی جدی نسبت به محبت اهل بیت و مواجهه یک خانواده ارمنی با موضوع معجره و کرامات حضرت رضا (ع) است. 

فریبا جدی کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی زاده، لیدا عباسی، امیر کرمی و… از بازیگران «ایستگاه سلام» هستند و سعید مرادی نیز تهیه‌کنندگی آن را برای معاونت استان‌های صداوسیما و مرکز اراک به عهده دارد. 

گفتنی است؛ لوکیشن‌های این فیلم در شهر اراک، بازار تاریخی اراک، کارخانه واگن پارس اراک، حمام چهار فصل و مشهد فیلم برداری شده است.

امام رضا اهل بیت مشهد جوان صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر